Już w najbliższy czwartek reprezentacja Polski rozegra swoje pierwsze spotkanie eliminacyjne do Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Najbliższym rywalem Biało – Czerwonych będą Węgry. Z tej okazji bukmacher Betclic zwiększa wygrane swoim graczom nawet o 100%.

Większe wygrane u bukmachera Betclic. Pewne 100 PLN dla typerów

Większe wygrane u bukmachera Betclic. Pewne 100 PLN dla typerów

Nie da się ukryć, że jest to bardzo ważny mecz dla obu zespół. Bowiem jeszcze przed rozpoczęciem eliminacji obie drużyny wskazywane było, jako faworytów do drugiego miejsca. Bowiem mało kto się spodziewa, że będą oni wstanie powalczyć z Anglią.

Z okazji najbliższego pojedynków Polaków bukmacher Betclic wychodzi im na przeciw i oferuje limitowaną ofertę promocyjną „Chose your Boost”, która aktywna jest wyłącznie do 25 marca do godziny 23:59. Chcąc wziąć w niej udział koniecznie trzeba się zapisać na stronie www.Betclic.pl.

Bonus do 100 PLN na mecz Węgry – Polska

Warunki wspomnianej oferty promocyjnej są bardzo proste. Wystarczy zagrać kupon SOLO, na którym musi być dowolny typ z oferty przedmeczowej lub na żywo na mecz Węgry – Polska. Im jest wyższy kurs tym większa zostanie przyznana do niego premia:

  • kurs między 2.00 – 2.50 – o 25% większa wygrana
  • kurs między 2.51 – 3.50 – o 50% większa wygrana
  • równy lub wyższy niż 3.51 – 0 100% większa wygrana
STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Jeśli zakład spełnia powyższe warunki promocji i zostanie rozliczony, jako wygrany to użytkownik otrzyma bonus. Maksymalnie może on wynieść nawet 100 PLN.

Aktualny kod promocyjny u bukmacher Betclic:

Zakłady bukmacherskie Betclic Polska online oferują każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną, w której to na start można liczyć na kupon bez ryzyka. Cashback będzie aktywny użytkownikom wyłącznie w momencie wpisania kodu promocyjnego –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas, jeśli zakład okaże się wygrany to super. Cała wygrana znajdzie się na koncie gracza. W przypadku przegranej każdy użytkownik będzie mógł liczyć na zwrot stawki, która maksymalnie może wynieść nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.