Obstawianie karcianek w STS się opłaca. Gracze, którzy jednego dnia zagrają kupony na gry karciane Betgames i przegrają, otrzymają jeden wielki zwrot wartości wszystkich niepowodzeń. Maksymalna kwota zwrotu wynosi 20 PLN.

sts, kobiety, bonus, promocja
20 PLN bonusu za obstawianie karcianek Betgames w STS

Akcja skierowana jest do fanów gier wirtualnych Betgames. Nie jest ważne, czy gracz już kiedyś typował karcianki, czy to jego debiut – może liczyć na zwrot pełnej stawki przegranych kuponów.

Akcja promocyjna obowiązuje użytkowników, którzy zagrają kupon AKO lub SOLO z konta depozytowego. 20 PLN to maksymalna stawka cashbacku.

20 PLN premii za typowanie Betgames w STS

W serwisie www.STS.pl można znaleźć informacje, że w zabawie można wziąć udział tylko jednorazowo. Cashback zostanie przyznany za kupony zagrane i rozliczone jednej doby od 00:00 do 23:59.

Obstawianie karcianek Betgames w STS jest aktualnie bardzo korzystne. Zwrot zostaje przyznany nie za jeden kupon, a za wszystkie przegrane, zakwalifikowane do promocji obowiązującej w danej dobie.

betclic kod510 premia
betclic kod510 premia

Do promocji zaliczają się zdarzenia ze wszystkimi kursami. Jedyną wytyczną jest typowanie zdarzeń z oferty gier karcianych Betgames.

Do bonusu nie zaliczają się kupony MaxiKombi, pochodzące z cash-outu, zagrane ze zwrotu, czy zakłady bezpieczne.

Obrót bonusem musi obejmować trzykrotność wygranych środków. Otrzymując premię 20 PLN, obrót powinien wynosić co najmniej 60 PLN. Kurs minimalny dla tej promocji to 1,91.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.