Wszyscy typerzy sportów wirtualnych mogą liczyć na ekstra kasę od bukmachera STS w ramach oferty promocyjnej „Ranking 25 000 PLN. Obstawiaj sporty wirtualne”, gdzie to łącznie stu graczy, którzy uzbierają najwięcej punktów mogą liczyć na ekstra kasę.

Konkurs z nagrodami za obstawienie sportów wirtualnych w STS

Konkurs z nagrodami za obstawienie sportów wirtualnych w STS

Trzeba śmiało powiedzieć, że sporty wirtualne cieszą sie bardzo dużą popularnością. I tak naprawdę nie ma się czemu dziwić, ponieważ w dosyć szybkim czasie można wygrać extra kasę. Tym bardziej, ze ta kategoria jest dostępna przez całą dobę i to siedem dni w tygodniu.

Natomiast każdy z użytkowników ma prawo skorzystać z limitowanej oferty promocyjnej „Ranking 25 000 PLN. Obstawiaj sporty wirtualne” i liczyć na extra nagrody.

Wspomniana akcja jest aktywna od 6 do 12 czerwca do godziny 23:59. Jednak chcąc z niej skorzystać koniecznie trzeba do niej dołączyć na stronie www.STS.pl.

Darmowe bonusy na sporty wirtualne w STS

Warunki akcji promocyjnej „Ranking 25 000 PLN. Obstawiaj sporty wirtualne” są bardzo proste. Wystarczy zagrać kupon SOLO lub AKO, na którym to koniecznie muszą znajdować się same spotkania ze sportów wirtualnych.

Za kupon spełniający powyższe warunki promocji bukmacher STS przyzna punkty do rankingu, które są naliczane w następujący sposób:
wygrana – stawka = ilość punktów

fortuna kod promocyjny
fortuna kod promocyjny

Na koniec promocji nagrody trafią łącznie do stu użytkowników, którzy uzbierali najwięcej punktów. A jest na pewno o co walczyć, bo pula nagród wynosi 25 000 PLN:

  • 1 miejsce – 1500 PLN
  • 2 miejsce – 1200 PLN
  • 3 miejsce – 1000 PLN
  • 4 miejsce – 500 PLN
  • 5 – 10 miejsce – 250 PLN
  • 11 – 20 miejsce – 100 PLN
  • 21 – 40 miejsce – 70 PLN
  • 41 – 60 miejsce – 50 PLN
  • 61 – 80 miejsce – 30 PLN
  • 81 – 100 miejsce – 15 PLN

Nowy kod promocyjny w STS:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują każdemu graczowi specjalny pakiet powitalny na sam start, w którym to można liczyć na bonusy za każdy z trzech pierwszych wpłaty. Łącznie może na konto typera trafić nawet 1500 PLN.

Dodatkowo każdy z pierwszych kuponów z sportów wirtualnych, Betgames, a także sportów wirtualnych jest objęty Cashbackiem. To sprawia, że jeśli zakład okaże się przegrany, użytkownik otrzyma zwrot stawki.

Jednak nie można zapominać, że powyższe bonusy będą aktywne pod prostym warunkiem. A mianowicie wpisaniu kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Nadmienić jest trzeba koniecznie, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.