Legalny bukmacher STS przygotował promocję powitalną dla nowych graczy, polegającą na możliwości obstawienia pierwszego zakładu bez ryzyka.

29 złotych bonusu dla nowych graczy
29 złotych freebetu dla nowych graczy w STS

Freebet za założenie konta w STS
🎉🎉🎉

Korzystanie z freebetu jest uzależnione od wpisania kodu promocyjnego w okienku podczas zakładania konta. Rejestracja w STS polega na wpisaniu maila, hasła, oraz numeru telefonu. Ostatnim, odrobine ukrytym oknem, jest kod promocyjny. Wpisanie ,,BETONLINE„, daje gwarancję otrzymania prezentu powitalnego o wartości 29 złotych freebetu.

Już kilka sekund po rejestracji, konto gracza zostaje zasilone kwotą 29 złotych bonusu, umożliwiającą obstawianie pierwszego kuponu bez ryzyka. Co więcej – organizator promocji zapewnia, że ekstra środki dla nowych graczy są dostępne bez konieczności wpłaty depozytu!

Podsumowując, aby założyć konto w STS i otrzymać premię powitalną, należy:

  • wpisać maila
  • uzupełnić hasło
  • wprowadzić numer telefonu
  • wpisać w okienku kodu promocyjnego ,,BETONLINE

Obrót bonusem

Wypłacenie środków bonusowych możliwe jest pod warunkiem obrotu ich trzykrotnością po kursie całkowitym kuponu na poziomie nie mniejszym niż 1,91.

sts darmowy bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

STS zaznacza, że wielkość liter wpisanych w kodzie promocyjnych, nie ma znaczenia. Aktywuje bonus zarówno wpisanie ,,BETONLINE, jak również ,,betONLine”, czy ,,betonline”.

Zezwolenie Ministerstwa Finansów to gwarancja legalności funkcjonowania bukmachera. STS może poszczycić się w działalnością w pełni zgodną z polskim prawem.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.