Betclic zwraca nawet 40 złotych za przegrane zdarzenie w jednym meczu piłki nożnej na zakładzie wielokrotnym. Promocja jest ograniczona czasowo!

Premia w betclic
40 złotych bonusu w Betclic za jedno przegrane zdarzenie na zakładzie wielokrotnym

W razie niepowodzenia na zakładzie akumulowanym, Betclic zwraca stawkę kuponu w postaci bonusu. Warunki, jakie trzeba spełnić, by zakwalifikować się do akcji:

  • wytypować spotkania na zakładzie wielokrotnym
  • na mecze piłki nożnej
  • na co najmniej 5 zdarzeń
  • po kursie całkowitym kuponu nie mniejszym, niż 5
  • za stawkę o wartości minimum 20 złotych
  • przegrać jedno spotkanie

Czas obowiązania promocji

Premia Pewny Zakład trwa od 13 sierpnia 2019 roku do 15 sierpnia 2019 roku, czyli dokładnie do dziś do północy. By się na nią załapać, należy się pospieszyć.

Betfan kod promocyjny
Kod promocyjny do Betfan

Dla kogo bonus w Betclic?

Bonus zostanie przyznany temu graczowi, który postawi zakład akumulowany na co najmniej 5 zdarzeń piłkarskich po kursie całkowitym minimum 5, za stawkę nie mniejszą, niż 20 złotych i przegra jedno zdarzenie.

Maksymalna stawka, jaka zostanie zwrócona w postaci bonusu, to 40 złotych. Organizator zaznacza, że wypłaci ją 16 sierpnia 2019 roku.

By w ogóle myśleć o promocji w Betclic, należy spełnić podstawowy warunek, czyli posiadać konto bukmacherskie. Założenie go to tylko chwila.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.