Bukmacher STS nagradza wszystkich aktywnych typerów za obstawienie meczy z europejskich pucharów. Wystarczy zawrzeć kupon SOLO lub AKO, aby otrzymać dodatkowe środki za obstawienie meczy. Łącznie na konto można otrzymać w formie premii nawet 90 PLN.

Jak odebrać 30 PLN każdego dnia na STS.pl?

Jak odebrać 30 PLN każdego dnia na STS.pl?

Przed nami dosyć ciekawe konfrontacje w ramach europejskich pucharów, jak chociażby Chelsea vs Juventus, Manchester City vs PSG, Inter vs Szachtar oraz Leicester vs Legia Warszawa.

Użytkownik, który chce wziąć udział w promocji „Obstaw i odbierz do 90 PLN” koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.STS.pl. Jednak trzeba mieć na uwadze, że trwa ona do do 25 listopada do godziny 23:59.

Bonusy za obstawienie meczy od STS:

Warunki promocji „Obstaw i odbierz do 90 PLN” są niezwykle proste. Wystarczy zawrzeć kupon SOLO lub AKO, który będzie spełniał następujące warunki:

  • minimum jedno zdarzenie z europejskich pucharów w piłce nożnej
  • typ koniecznie musi pochodzić z oferty LIVE
  • kurs nie mniejszy niż 1.85
  • stawka nie mniejsza niż 50 PLN
STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Gracz, który zagrał kupon spełniający powyższe warunki promocji w gratisie otrzyma 30 PLN w każdy dzień trwania promocji. Łącznie można otrzymać nawet 90 PLN.

Jaki jest kod promocyjny w STS?

Legalny bukmacher STS online oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną na sam start, w której to można otrzymać nawet 1229 PLN. Wystarczy wpisać kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że za samą rejestrację gracz otrzyma 29 PLN i to bez żadnej wpłaty. Po dokonaniu depozytu typer będzie mógł cieszyć się z premii jej równowartości. A za otrzymane środki gracz będzie mógł obstawiać mecze.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.