Legalny bukmacher Betclic zmniejsza przegrane wszystkim swoim aktywnym graczom za obstawienie meczy z Australian Open. Wystarczy zagrać dowolny kupon wielozdarzeniowy, aby w przypadku przegranej liczyć na zwrot stawki.

40 PLN za typowanie Australian Open

40 PLN za typowanie Australian Open

Australian Open jest to pierwszym turniejem Wielkoszlemowym w 2022 i każdy z zawodników na pewno chce w nim zaprezentować się z jak najlepszej strony. My na pewno liczymy na dobre występy naszych rodaków, jak Hurkacza oraz Świątek.

Natomiast bukmacher Betclic oferuje specjalną ofertę promocyjną „Bezpieczny zakład. Bonus do 40 PLN”, która jest aktywna w dniach od 17 do 20 stycznia do godziny 23:59. Lecz chcąc z niej skorzystać należy koniecznie do niej się zapisać na stronie www.Betclic.pl.

Gwarantowane 40 PLN na Australian Open od Betclic

Bukmacher Betclic zmniejsza ryzyko przegranej. Wystarczy zagrać kupon wielozdarzeniowy, tzw. AKO, na którym to koniecznie muszą znajdować się wyłącznie zdarzenia z tenisa. Mogą one pochodzić z dowolnej imprezy!

Lecz wymaga ich ilość przez bukmachera Betclic to pięć, a kurs łączny nie może być, mniejszy niż 5.00. Dodatkowo wymagana jest stawka kuponu o wartości nie mniejszej niż 40 PLN.

fortuna kod promocyjny
fortuna kod promocyjny

Kupon okazał się wygrany? Super. Cała kwota znajdzie się na koncie użytkownika. Natomiast w przypadku przegranej nieważne, ile zakładów nie wejdzie gracz otrzyma zwrot stawki do 40 PLN.

550 PLN na start w Betclic:

Legalny bukmacher Betclic Polska online zmniejsza przegrane wszystkim swoim graczom za obstawienie meczy już na sam start. Chcąc jednak aktywować Cashbacka należy koniecznie wpisać kod promocyjny –> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że jeśli zakład okaże się przegrany to użytkownik nie straci gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki, która może wynieść nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.