Z rocznym opóźnieniem ruszają już dzisiaj Mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Z tej okazji bukmacher STS oferuje graczom bezpieczny zakład,w którym to można liczyć na zwrot stawki za przegrany kupon.

co to jest handicao
Bonus 50 PLN na mecz Turcja – Włochy od STS

Bonus 50 PLN na mecz Turcja – Włochy od STS

Pierwszy, a zarazem jedyny pojedynek, jaki będzie miał miejsce dzisiaj, tj. 11 czerwca podczas EURO 2020 odbędzie się w Rzymie, gdzie Włochy zagrają z Turcją. A typując te starcie można liczyć na zwrot stawki za przegrany kupon.

Gracz, który chce wziąć udział w ofercie „Zakład bez ryzyka” musi do niej zapisać się na stronie www.STS.pl, a wymienione promocja aktywna jest do 11 czerwca do godziny 21:00.

50 PLN na Mistrzostwa Europy od STS

Bukmacher STS w ramach wspomnianej oferty promocyjnej dopuszcza wyłącznie kupony SOLO i AKO, na których koniecznie musi znajdować się typ na mecz pomiędzy Turcja vs Włochy.

Betclic kod promocyjny KOD550
Betclic kod promocyjny KOD550

W przypadku, gdy zakład okaże się przegrany typer będzie mógł liczyć na zwrot 100% stawki, która maksymslanie może wynieść nawet 50 PLN.

Bonus powitalny w STS 2021:

Legalny bukmacher STS online oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną powitlan, w której to można liczyć na ekstra bonusy:

  • darmowe 29 PLN za rejestrację konta bez wpłaty własnej
  • bonus równowartości depozytu do 1200 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywny aktywne jedynie wtedy, gdy użytkownik wpisze kod promocyjny -> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.