Najnowsza promocja legalnego bukmachera STS online jest to „Tygodniowy Cashback”. Gracze za obstawienie meczy mogą liczyć na zwrot stawki za przegrany kupony i to co tydzień.

Zwrot stawki co tydzień za kupony od STS. Extra 50 PLN

Zwrot stawki co tydzień za kupony od STS. Extra 50 PLN

Nie da się ukryć, że jest to nowość na polskim rynku bukmacherskim, ponieważ regularnie i to co tydzień typerzy za przegrane kupony mogą liczyć na zwrot stawki. Maksymalny bonus jaki może trafić każdego tygodnia na konto typera to 50 PLN.

Użytkownicy, którzy chcą skorzystać z wspomnianej promocji muszą koniecznie się do niej zapisać na stronie www.STS.pl. Nadmienić jest warto, że ta akcja składa się z etapów, a każdy z ich dostępny jest

Pewne 50 co tydzień dla graczy

Bukmacher STS online w ramach promocji „Tygodniowy Cashback” kwalifikuje wyłącznie kupony AKO, na których muszą znajdować się co najmniej dwa zdarzenia. Typy mogą pochodzić z dowolnej dyscypliny, zarówno z oferty przedmeczowej, ale i na żywo.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Na koniec każdego tygodnia zostanie dokona zsumowania stawek za przegrane zakłady i gracz otrzyma zwrot 20% tej kwoty. Maksymalnie można oba wybiec w każdym tygodniu nawet 50 PLN.

Kod promocyjny w STS online

Zakłady bukmacherskie STS online oferują graczom limitowana ofertę promocyjną na start, w której gracze mogą liczyć na ekstra bonusy:

  • extra 29 PLN za założenie konta bez żadnej wpłaty
  • premia równowartości depozytu o wartości 1200 PLN.

Trzeba mieć jednak na uwadze, że koniecznie trzeba wpisać kod promocyjny–>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.