Legalny bukmacher BetCris codziennie nagradza swoich graczy darmowymi frebetami. Wystarcz spełnić prosty warunek, aby liczyć na ekstra kasę, a łącznie można otrzymać nawet 140 PLN na przestrzeni tygodnia.

Bonus 20 PLN codziennie od bukmachera BetCris.

Bonus 20 PLN codziennie od bukmachera BetCris.

Oferta „Kasa na okrągło” skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera www.BerCris.pl.

Dodatkowo warto jest mieć na uwadze, że wspomniana oferta aktywna jest graczom przez całą dobę i to siedem dni w tygodniu!

Darmowe 20 PLN codziennie od bukmacher BetCris

Zadaniem graczy w ramach promocji „Kasa na okrągło” jest zalogowanie się na swoje konto u bukmachera BetrCris, a następnie należy zakręcić kołem fortuny.

Po czym użytkownikom otrzyma 15 sekund na odpowiedź. Jeśli będzie ona poprawna gracz otrzyma freebet o wartości 20 PLN, które będzie mógł użytkownik wykorzystać na zakłady bukmacherskie.

STS kod promocyjny 2022

Warto jest dodać, że w każdego dnia każdy gracz ma prawo raz zakręcić kołem. A to sprawia, że na przestrzeni tygodnia na konto gracza może trafić nawet 140 PLN.

Aktualny kod promocyjny w BetCris

Legalny bukmacher Betcris Polska online oferuje graczom najnowszy pakiet powitalny, w którym to na sam start można liczyć na bezpieczny kupon.

Chcąc aktywować Cashback należy go aktywować, a dokonać tego można jedynie poprzez wpisanie kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że jeśli faworyci zawiodą gracz otrzyma zwrot 100% stawki, a maksymalna wartość na jaką może liczyć każdy typer to nawet 200 PLN.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.