Już w najbliższą środę zostanie rozegrany pojedynek finałowy w piłkarskiej Lidze Europy. W Gdańsku o triumf w tych rozgrywkach powalczą ze sobą ekipy Villarealu i Manchesteru United.

co to jest handicao
20 PLN bonusu od Betclic na finał Ligi Europy

20 PLN bonusu od Betclic na finał Ligi Europy

Z okazji tego wydarzenia każdy użytkownik może liczyć na ekstra promocję od bukmacher Betclic Polska. Bowiem poza wygrana gotówką na jego konto może trafi nawet 20 PLN.

Gracz, który chce skorzystać z wspomnianej oferty promocyjnej koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl, a jest ona aktywna wyłącznie do 26 maja do godziny 23:59.

Darmowy bonus na Ligę Europy:

Zadaniem graczy jest zagranie zakładu SOLO lub AKO, na którym kuponie będzie znajdować się typ z oferty przedmeczowej lub na żywo na pojedynek finałowy pomiędzy Villarealem z Manchesterem United.

Trzeba mieć na uwadze, że łączny kurs kuponu nie może być mniejszy niż 1.80, zaś stawka kuponu musi być o wartości 20 PLN.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

W przypadku, gdy zakład okaże się wygrany to na konto gracza trafi ekstra 20 PLN oczywiście poza wygraną gotówką. Bonus dostępny jest także dla graczy, którzy korzystają z aplikacji Betclic.

Aktualny kod promocyjny u bukmachera Betclic:

Zakłady bukmacherskie Betclic Polska online oferują każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną, w której to można liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka. Cashback będzie aktywny graczom jednak w momencie wpisania kodu promocyjnego –> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że jeśli kupon okaże się przegrany to użytkownik nie straci gotówki, ponieważ otrzyma on zwrot całej stawki, która może wynieść nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.