Bukmacher eFortuna online oferuje każdemu graczowi specjalny bonus za typowanie spotkań z PKO Ekstraklasy w ramach promocji „Ekspert +”. Jest na pewno o co walczyć, ponieważ pula nagród wynosi 20 000 PLN.

20 000 PLN za obstawienie meczy od Fortuny.

20 000 PLN za obstawienie meczy od Fortuny.

A trzeba też dodać, że ciekawych spotkań po przerwie na reprezentacje nie powinno brakować, ponieważ dojdzie do takich potyczek, jak m.in. Legia Warszawa – Lechia Gdańsk, Wisła Kraków – Piast Gliwice, Śląsk Wrocław – Lech Poznań.

Użytkownik, który chce skorzystać z promocji „Ekspert +” musi mieć na uwadze, że jest ona aktywna wyłącznie do 1 kwietnia do godziny 18:00 i dostępna u bukmachera www.eFortuna.pl.

Bonusy dla najlepszych typerów PKO Ekstraklasy

Zadaniem graczy w promocji „Ekspert +” jest zagranie kuponu wielozdrzeniowego, za co najmniej 5 PLN. Wymagane od bukmachera eForutna online jest to, iż muszą na nim znajdować się następujące mecze:

  • Stal Mielec – Cracovia
  • Śląsk – Lech
  • Warta – Raków
  • Łęczna – Pogoń
  • Legia – Lechia
  • Nieciecza – Radom
  • Jagiellonia – Zagłębie Lubin
  • Wisła Kraków – Piast Gliwice
  • Wisła Płock – Górnik Zabrze
STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Poza tym trzeba mieć na uwadze, że należy oddać typy wyłącznie w formacie 1 lub X lub 2 (wygrana gospodarzy lub gości lub remis), na każde z powyższych spotkań.

W przypadku, gdy zakład okaże się wygrane to użytkownicy poza wygraną gotówką będą mogli liczyć na dodatkową kasę. A dokładnie mówiąc podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 20 000 PLN.

Aktualny kod promocyjny w Fortunie:

Wszyscy nowi użytkownicy, którzy dokonają rejestracji konta u bukmachera eFortuna online o ile wpiszą kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracjom dokonają aktywacji pakietu powitalnego o łącznej wartości nawet 2720 PLN!

Wówczas już za samą proces założenie konta gracz otrzyma 20 PLN i to bez żadnej wpłaty. A to nie wszystko. Bowiem pierwszy zakład jest objęty Cashbackiem do 600 PLN.

Dodatkowo po dokonaniu drugiego depozytu użytkownik będzie mógł liczyć na dodatkową premię. A mianowicie otrzyma on bonus równowartości wpłaty do 2100 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.