Legalny bukmacher STS online oferuje wszystkim graczom limitowaną ofertę promocyjną, w której to można liczyć na extra kasę za obstawienie meczy. Na konto każdego z typerów może trafić nawet 100 PLN.

Pewne 100 PLN na eliminacje do europejskich pucharów

Pewne 100 PLN na eliminacje do europejskich pucharów

Warto jest dodać, że przed nami bardzo ciekawe dni związane z eliminacjami do europejskich pucharów. W dodatku będziemy mogli obserwować polskie zespoły, ponieważ zostaną rozegrane takie starcia, jak m.in. Legia Warszawa vs Slavia Praga oraz Gent vs Raków Częstochowa.

Użytkownik, który chce skorzystać z promocji „Ekstra kasa na puchary”, koniecznie musi do niej dołączyć na stronie www.STS.pl. Wspomniana akcja jest aktywna wyłącznie do 26 sierpnia do godziny 23:59.

Bonus do 100 PLN za obstawienie meczy:

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zawarcie kuponu AKO, czyli tzw. wielozdaniowego z kursem łącznym nie mniejszym niż 2.50. Natomiast na kuponie musi znajdować się co najmniej jeden typ związany z eliminacjami do europejskich pucharów: Ligi Mistrzów, Ligi Europy lub Ligi Konferencji.

Betclic kod promocyjny KOD550
Betclic kod promocyjny KOD550

W przypadku wygranego kuponu typer będzie mógł cieszyć się z ekstra gotówki, ponieważ oprócz wygranej kasy otrzyma premię równowartości stawki, która może wynieść nawet 100 PLN.

Nowy kod promocyjny w STS:

Wszyscy nowi graczy bukmachera STS online oferują typerom promocję powitalną, w której to można liczyć na ekstra pakiet powitalny:

  • darmowe 29 PLN bez wpłaty własnej za założenie konta
  • premię równowartości dokonanego depozytu do 1200 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne typerom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Należy mieć na uwadze, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.