Masz pomysł na kupon, ale nie masz wolnych środków? Teraz to już nie problem. Firmy bukmacherskie starają się przyciągnąć nowych klientów, oferując bonusy bez depozytu. Jeden z nich znajdziesz w TOTALbet!

Darmowy zakład w TOTALbet!
Darmowy zakład w TOTALbet!

Liczba legalnych bukmacherów w Polsce niemal z każdym miesiącem rośnie, co wymusza na firmach ostrą konkurencję. Korzystają na niej przede wszystkim gracze, którzy mogą liczyć na atrakcyjne oferty na start.

Do tych ulubionych zaliczają się oczywiście zakłady bez depozytu, które umożliwiają klientom postawienie kuponu bez konieczności deponowania, a co za tym idzie też ryzykowania, własnych pieniędzy.

Popularne freebety ma w ofercie wiele marek, ale w tym tekście skupimy się na tym, co oferuje TOTALbet, a oferuje niemało już praktycznie za samo założenie konta i jego pełną weryfikację.

Brzmi trochę jak czarna magia? To błędne wrażenie. Całość sprowadza się do podania danych osobowych takich jak imię i nazwisko czy adres zamieszkania oraz przesłania skanów dowodu tożsamości. Ledwie kilka minut „roboty”, za którą otrzymasz premię na start.

W TOTALbet to dokładnie 25 PLN na rozpoczęcie przygody. Oczywiście darmowe środki muszą zostać wykorzystane na zakłady sportowe. W tym celu należy stworzyć zakład SOLO lub AKO z kursem minimalnym 2,00.

To wszystko! Ewentualna wygrana osiągnięta dzięki freebetowi nie podlega już dalszemu obrotowi. Możesz zainwestować ją w kolejne kupony lub po prostu wypłacić na swoje konto bankowe.

LEGALNE OBSTAWIANIE W INTERNECIE – www.TOTALbet.pl


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.