Czas na kolejne mecze eliminacyjne do Mistrzostw Świata 2022 w piłce nożnej. Natomiast bukmacher STS zwiększa wygrane wszystkim graczom nawet pięciokrotnie! Maksymalny bonus, jaki może trafić na konto gracza to nawet 200 PLN.

Gwarantowane 200 PLN od STS na mecz Albania – Polska

Gwarantowane 200 PLN od STS na mecz Albania – Polska

My niewątpliwie czekamy na wtorkowe spotkanie pomiędzy Albanią z Polską. Biało – Czerwoni chcąc myśleć niewątpliwie o barażach to ten pojedynek muszą wygrać.

W dodatku typując wymienione spotkanie każdy gracz może liczyć na bonus do 200 PLN w ramach promocji „Wygrywaj więcej w STS” , która jest dostępna graczom do 12 października do godziny 20:45. Jednak chcąc z niej skorzystać należy koniecznie do niej dołączyć na stornie www.STS.pl.

Bonus do 200 PLN za obstawienie meczy

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zagranie kuponu SOLO, na którym to będzie znajdować się tym na dokładny wynik meczu Albania – Polska.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

W przypadku wygranej każdy gracz oprócz gotówki otrzyma bonus w wysokości pięciokrotności stawki. Wynieść on może nawet 200 PLN.

Jaki jest kod promocyjny w STS?

Legalny bukmacher STS online oferuje każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną na sam start, w której to na konto każdego z graczy może trafić nawet 1229 PLN pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym,

Za samo założenie konto typer otrzyma 29 PLN bez żadnego depozytu. Natomiast po dokonaniu pierwszej wpłaty na jego konto trafi premia jej równowartości do 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.