Szukasz sposobu na powiększenie budżetu na grę w zakładach bukmacherskich? Najnowsza oferta specjalna forBET może być właśnie dla Ciebie.

Dodatkowe 50% od forBET!
Dodatkowe 50% od forBET!

Poniedziałek 10 grudnia to też dziesiąta odsłona kalendarza adwentowego legalnego bukmachera forBET, który w okresie od pierwszego do dwudziestego czwartego dnia ma dla swoich graczy codziennie nowe atrakcje.

Tą dzisiejszą jest bonus od depozytu w wysokości 50% od pierwszej w dniu dzisiejszym wpłaty aż do kwoty 500 PLN. Tym samym osoby szukające okazji do zwiększenia bankrolla, mają szansę powiększyć go o maksymalnie taką sumę.

Pełną pulę można zgarnąć wpłacając co najmniej 1 000 PLN, ale nie ma co się oszukiwać, nie każdego na to stać. Dzisiejsza akcja promocyjna nie jest jednak pomyślana tylko dla krezusów. Mogą w niej wziąć udział także mniej zamożni gracze.

 >>>Aktualny KOD PROMOCYJNY forBET: BETONLINE <<<

Z oferty specjalnej w dniu 10 grudnia kwalifikują się bowiem wszystkie wpłaty o wartości co najmniej 20 PLN. Oczywiście wpłacając taką sumę możemy liczyć tylko na 10 PLN premii, ale każdy wie najlepiej, na jaki depozyt może sobie pozwolić.

Niezbędnym warunkiem skorzystania z bonusu od depozytu jest oczywiście posiadanie konta bukmacherskiego w forBET, które można założyć za darmo na portalu internetowym marki. Opcjonalnie podczas procesu rejestracji można skorzystać też z kodu promocyjnego.

Masz już konto, ale akurat dzisiejsza promocja nie przypadła Ci do gustu? Zdarza się. Nie ma obowiązku korzystać ze wszystkich ofert. Ale pamiętaj, że począwszy od jutra aż do 24 grudnia w kalendarzu adwentowym pojawiać się będzie codziennie coś nowego.

LEGALNY BUKMACHER ONLINE –  www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.