Nowi gracze, którzy założą darmowe konto w Etoto po 1 sierpnia 2019 roku, otrzymają 200% bonusu od pierwszego depozytu. Brzmi fajnie? A jakże!

200% bonusu od pierwszego depozytu
Etoto rozdaje 200% pierwszego depozytu nowym graczom

Z premii skorzystają gracze, którzy:

  • założą darmowe konto w Etoto
  • wpłacą środki na konto bukmacherskie na dowolną sumę
  • obrócą 4-krotnością przyznanego bonusu

Prawda, że warunków nie jest dużo? By rozjaśnić działanie premii, posłużymy się kilkoma przykładami:

Jeżeli wpłacisz 30 złotych depozytu, Etoto przyzna ci 60 złotych premii, czyli w sumie będziesz dysponować 90 złotymi.

Jeśli dokonasz depozytu o wartości 50 złotych, bukmacher przeleje ci 100 złotych bonusu. Prosta matematyka mówi, że będziesz cieszyć się 150 złotymi na grę.

Gdy przelejesz 100 złotych, legalny bukmacher Etoto obdaruje cię nagrodą w postaci 200 złotych, więc ostatecznie na obstawianie będziesz mieć trzykrotność pierwotnej sumy, czyli 300 złotych.

Jakie są warunki obrotu bonusem powitalnym Etoto?
❓⚠️⬇️

Warunkiem skorzystania z wypłaconego bonusu jest dokonanie obrotu czterokrotnością depozytu i bonusu na zdarzenia live, bądź przedmeczowe po kursie 2,20 na zdarzenia pojedyncze, oraz 2,20 (minimum 1,50 na sztukę) na zdarzenia wielokrotne.

Kod promocyjny Betonline
Kod promocyjny do Betfan

Maksymalna kwota bonusu wynosi 200 złotych. Premią można obrócić w ciągu 30 dni.

Etoto to legalny bukmacher, oferujący usługi w pełni zgodne z polskim prawem. Posiada zezwolenie Ministerstwa Finansów, gwarantujące pełną legalność funkcjonowania.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.