Co należy zrobić, by odebrać u bukmachera Forbet bonus powitalny? Poznaj kod promocyjny i przekonaj się, że możesz zgarnąć nawet 2000 PLN i 50 PLN ekstra!

Forbet bonus powitalny. Kod promocyjny - 2000 PLN na start + 50 PLN
Forbet bonus powitalny. Kod promocyjny – 2000 PLN na start + 50 PLN

Forbet promocja na start

Oferta powitalna na start to prezent od bukmachera za to, że założyłeś u niego konto. W przypadku marki Forbet do odebrania jest nawet 2000 PLN, a to wszystko już przy trzech pierwszych wpłatach.

Jeżeli jeszcze nie masz konta w Forbet, wystarczy, że wypełnisz u niego formularz rejestracyjny. To naprawdę proste – wszystko sprowadza się do podania kilku danych na swój temat.

fortuna kod promocyjny
fortuna kod promocyjny

Jaki bonus powitalny w Forbet? Kod promocyjny 2019

Rubrykę „kod promocyjny” możesz pozostawić pustą albo wpisać „BETONLINE”. To hasło uprawnia do zgarnięcia freebetu 50 PLN.

Co dokładnie należy zrobić, by otrzymać 2000 PLN na rozpoczęcie obstawiania u bukmachera Forbet? Już teraz dowiedz się szczegółów:

  • Wpłacasz po raz pierwszy i odbierasz 100% do 1000 PLN
  • Dokonujesz drugiej wpłaty i zgarniasz 75% do 500 PLN
  • Trzecia wpłata? W takim razie masz 50% do 500 PLN!

Uwaga! Jest to oferta ograniczona czasowo. Jeżeli chcesz z niej skorzystać, masz czas jedynie do końca sierpnia 2019 roku.

Obecni klienci Forbet nie mogą zgarnąć takich bonusów za depozyt. Pamiętaj, że premia powitalna ma to do siebie, że może być odebrana tylko jeden raz!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.