Osiemnasta odsłona kalendarza adwentowego marki forBET przynosi nam promocją na zakłady na żywo. Legalny bukmacher oferuje swoim graczom zwrot części stawki aż za trzy pierwsze kupony. Zainteresowany szczegółami?

forBET tnie ryzyko na zakłady live!
forBET tnie ryzyko na zakłady live!

Jak zaznaczono już na wstępie dzisiejsza promocja jest częścią wielkiej akcji świątecznej bukmachera forBET, która przybrała formę kalendarza adwentowego. Co za tym idzie każda oferta specjalna obowiązuje tylko w dniu ogłoszenia. Z tą opisywaną jest dokładanie tak samo.

Zatem co należy zrobić, żeby z niej skorzystać? Wystarczy do godziny 23:59 postawić zakład z oferty live za 79 PLN, a w razie niepowodzenia forBET zwróci połowę stawki (40 PLN) i tak za każdy z pierwszych trzech kuponów, które przyniosą graczowi stratę!

Jakie warunki należy spełnić, żeby zakwalifikować się do tej akcji specjalnej? Otóż kupon musi mieć kurs minimalny 3,00. Może znaleźć się na nim kilka typów, ale wszystkie muszą zostać postawione na żywo!

Warto jeszcze wiedzieć, że do promocji nie kwalifikują się zdarzenia takie jak zakłady bez remisu czy też  drużyna gospodarzy/drużyna gości wygra nie ma zakładu. Oczywiście zakłady muszą zostać postawione za środki własne a nie bonusowe.

Co do samego zwrotu stawki, to przed wypłatą konieczny będzie czterokrotny obrót dodatkowymi środkami na kuponach o kursie minimalnym 2,00. Jest na to dokładnie 30 dni.

Nie masz jeszcze konta w forBET, ale zamierzasz je zarejestrować? Pamiętaj, że podczas wypełniania formularza możesz skorzystać też z kodu promocyjnego o treści: BETONLINE.

Tu otworzysz konto w forBET-  www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.