Fortuna na mecz Polski z Macedonią Północną przygotowała premię, która powiększa wygrane aż o 14%! Co trzeba wiedzieć o tej ofercie specjalnej?

Fortuna z bonusem. Mecz Polaków o Euro 2020 z premią 14% wygranych ekstra!
Fortuna z bonusem. Mecz Polaków o Euro 2020 z premią 14% wygranych ekstra!

Bonus w Fortunie. Większa kasa za trafiony kupon!

Promocja dostępna jest tylko w dniu meczu Polska vs Macedonia Północna. Aby skorzystać z niej, gracz musi jedynie postawić określony kupon.

Fortuna powiększa wygrane uczestników promocji o 14%. Tylko i wyłącznie od typów gracza zależy, czy uda mu się maksymalnie wykorzystać tę ofertę i odebrać naprawdę pokaźny zastrzyk gotówki.

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Jakie kupony są brane pod uwagę? Bukmacher kwalifikuje tylko kupony pre-match postawione na mecze piłki nożnej. W kuponie kwalifikacyjnym muszą znaleźć się przynajmniej trzy typy bukmacherskie, a stawka nie może wynosić mniej niż 20 PLN.

Polacy wygrają czy nie – gracz ma szansę na 14% wygranych więcej!

Czy Fortuna powiększa wygrane we wszystkich kuponach? Tak, a więc w tym przypadku nie ma jakichkolwiek limitów na jedno konto! Warto mieć jedynie na uwadze, że oferta dotyczy tylko i wyłącznie zakładów postawionych o konkretnej porze!

Fortuna Happy Hours rozpoczynają się o godzinie 17.00 i potrwają równo 60 minut. Innymi słowy, gracz ma dokładnie jedną godzinę, by postawić kupony promocyjne z powiększonymi wygranymi.

Brak konta w Fortunie można szybko nadrobić. Już teraz na stronie marki www.eFortuna.pl dostępny jest formularz online. Kod promocyjny aktywny na ten moment to „BETONLINE„, a dla nowych graczy bonus wynosi nawet 1000 PLN!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.