Od 1 stycznia 2020 roku za pełną rejestrację konta bukmacherskiego, Totalbet przyznaje ekstra środki. 40 PLN to suma freebetów dostępnych dla nowych użytkowników w zamian za spełnienie kilku banalnych kroków.

Freebet 40 PLN za rejestrację w Totalbet
Freebet 40 PLN za rejestrację w Totalbet

40 PLN to suma pięciu freebetów, oferowanych w ramach dołączenia do społeczności Totalbet. 20 PLN, czyli wartość pierwszego freebetu, otrzymają gracze, którzy założą stałe konto na www.Totalbet.pl.

Pierwsze 5 PLN zgarną typerzy, którzy wyrażą zgodę na otrzymywanie ofert marketingowych. Drugie 5 PLN to nagroda za dokonanie pierwszego depozytu. Trzecie 5 PLN – wynagrodzenie za pierwszy zakład z salda głównego. Ostatnie, czwarte 5 PLN, to nagroda za postawienie pierwszego zakładu na sporty wirtualne.

Jak skorzystać z promocji 20 + 20 w Totalbet? 

W sumie do zdobycia jest 40 PLN ekstra. Jeżeli zakład obstawiony przy pomocy freebetu zostanie rozstrzygnięty jako wygrany, gotówka trafi na konto gracza.

Warto pamiętać, że przyznany bonus nie podlega obowiązkowi obrotu. Oznacza to, że wszystkie zdobyte środki mogą zostać wykorzystane na grę lub wypłacone.

Promocja 20 + 20 dotyczy graczy, którzy dokonali rejestracji konta stałego na www.Totalbet.pl od 1 stycznia 2020 roku.

Darmowy bonus betfan online
Nowy bukmacher Betfan – Kod promocyjny na darmowy bonus

Jak otrzymać freebet 40 PLN za rejestrację?

By otrzymać freebet 20 + 20 w Totalbet, wystarczy:

  • zarejestrować konto 
  • kliknąć wszystkie dostępne zgody marketingowe
  • przejść pełną weryfikację konta użytkownika (już teraz gracz otrzyma freebet 20 PLN i freebet 5 PLN)
  • dokonać pierwszego depozytu, pierwszego zakładu z salda głównego i pierwszego zakładu na sporty wirtualne (trzy freebety po 5 PLN)

Przyznane bonusy będą widoczne po zalogowaniu się w zakładce Moje Konto – Freebety. By z nich skorzystać, wystarczy kliknąć zakład kwalifikujący się do zabawy:

  • solo
  • ako
  • z kursem łącznym co najmniej 2,00

i zaznaczyć pole z nazwą wybranego freebetu.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.