Specjalną akcję promocyjną wszystkim graczom oferuje bukmacher eWinner PL za typowanie europejskich pucharów. Wystarczy zawrzeć dowolny kupon, aby liczyć na extra środki. A na konto każdego użytkownika może trafić nawet 90 PLN.

Bonusy za obstawienie meczy od eWinner na europejskie puchary

Bonusy za obstawienie meczy od eWinner na europejskie puchary

Warto jest dodać, że w najbliższych dniach czekają nas dosyć ciekawe konfrontacje, bo dojdzie do takich starć, jak m.in. Benfica – Dynamo Kijów, PSV – Rangers, Dudelange – Lech Poznań, czy też Slavia Praga – Raków Częstochowa.

Typerzy natomiast mają prawo skorzystać z ekstra promocji „90 PLN Freebet na europejskie puchary”, która jest dostępna wyłącznie do 24 sierpnia do godziny 23:59 u legalnego bukmachera www.eWinner.pl.

90 PLN na europejskie puchary

Warunki wspomnianej oferty promocyjnej są bardzo proste. Wystarczy zagrać kupon wielozdarzeniowy, który musi spełniać następujące warunki:

  • minimum jedno zdarzenie pochodzące z rozgrywek Ligi Mistrzów, Ligi Europy lub Ligi Konferencji
  • kurs łączny nie mniejszy niż 2.50
  • stawka kuponu wynosić musi minimum 20 PLN
STS kod promocyjny 2022

Jeśli zagrany kupon spełnia powyższe warunki promocji gracz otrzyma dodatkowe środki na zakłady bukmacherskie. A mianowicie bukmacher eWinner PL przyzna freebet o wartości połowy stawki kupon do 30 PLN. Warto jest dodać, że KAŻDEGO dnia trwania tej akcji typerzy mogą otrzymać dodatkowe środki.

Bonus na start w eWinner:

Legalny bukmacher eWinner PL na sam start oferuje graczom specjalny pakiet powitalny, w którym to typerzy na sam start mogą otrzymać nawet 610 PLN!

Pierwszy kupon jest objęty Cashbackiem, czyli ubezpieczeniem. To sprawia, że w momencie przegranej gracz otrzyma zwrot całej stawki do 110 PLN. Dodatkowo po dokonaniu drugiego depozytu na konto gracza trafi premia równowartości wpłaty do 500 PLN.

Jednak należy mieć na uwadze, że powyższe bonusy będą aktywne pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Dodać trzeba, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.