Specjalną okazję promocyjną wszystkim graczom, którzy typują mecze eliminacyjne do Mistrzostw Świata 2022 przygotował bukmacher STS. Za każdy przegrany kupon użytkownicy mogą liczyć na zwrot stawki.

Jak otrzymać do 100 PLN od STS?

Jak otrzymać do 100 PLN od STS?

A śmiało trzeba przyznać, ze najbliższe dni związane z piłką nożną zapowiadają się bardzo ciekawie, ponieważ czekają nas chociażby decydujące starcia w strefie europejskiej o Mundial 2022.

Dodatkowo wszyscy typerzy mają prawo skorzystać z specjalnej oferty promocyjnej „Cashback do 100 PLN”, w której typerzy mogą liczyć na zwrot stawki.

Chcąc wziąć udział w tej akcji należy się do niej zapisać na stronie www.STS.pl. A poza tym zaznaczyć jest warto, iż ta akcja skład asię z okresów rozliczeniowych:

  • Etap I: 23.03.2022 r. – 25.03.2022 r.
  • Etap II: 26.03.2022 r – 29.03.2022 r.

Zwrot stawki za przegrane kupony:

Zadaniem graczy w promocji „Cashback do 100 PLN” jest zagranie kuponu SOLO lub AKO, który koniecznie musi spełniać następujące warunki:

  • minimum 1 zdarzenie dot. meczów eliminacji do Mistrzostw Świata w piłce nożnej lub meczu towarzyskiego reprezentacji narodowych w piłce nożnej
  • zdarzenie koniecznie musi pochodzić z oferty przedmeczowej
  • kurs nie może być mniejszych niż 1.50
fortuna kod promocyjny
fortuna kod promocyjny

Jeśli się okażę, ze faworyci Cię zawiodą to gracz otrzyma zwrot 10% wartości stawki za WSZYSTKIE przegrane zakłady. Podczas każdego etapu na konto gracza może trafić nawet 50 PLN. Łączna premia, na jaką może liczyć każdy typer to nawet 100 PLN.

Bonus bez wpłaty własnej w STS:

Legalny bukmacher STS online oferuje każdemu graczowi specjalną ofertę promocyjną, w której to każdy z graczy może liczyć na darmowe środki o łącznej wartości nawet 1229 PLN.

Wystarczy wpisać kod promocyjny —> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym na www.STS.pl, aby dokonać aktywacji darmowych 29 PLN bez wpłaty własnej. A zaznaczyć jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać. W STS rejestracja konta tymczasowego jest prosta i przyjemna, można to ogarnąć nawet w minutę.

A to nie wszystko, ponieważ użytkownik, który dokona pierwszego depozytu otrzyma premię jej równowartości do 1200 PLN. Warto jest mieć na uwadze, ze za otrzymane środki gracze będą mogli obstawiać mecze.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.