Wszyscy użytkownicy, którzy typują mecze u bukmachera Superbet mogą liczyć na ekstra bonusy i to co weekend za obstawienie meczy. Regularnie każdy z typerów może liczyć nawet na 60 PLN.

Zakłady bez ryzyka w Superbet. Co weekend 60 PLN dla typerów

Zakłady bez ryzyka w Superbet. Co weekend 60 PLN dla typerów

I warto jest zaznaczyć, że na pewno jest co typować u bukmachera Superbet. Bowiem oferta wspomnianego operatora jest bardzo bogata, gdzie każdy z typerów znajdzie coś dla siebie. A jak dobrze wiadomo mecze są rozgrywane w większości dyscyplin.

To sprawia, że każdy z użytkowników może skorzystać z limitowanej oferty promocyjnej „SuperBets na Weekend – Bez ryzyka 20 PLN” jest ona dostępna u bukmachera www.Superbet.pl w każdy piątek, sobotę oraz niedzielę, aż do odwołania.

Bonusy za obstawienie meczy 2021:

Legalny bukmacher Superbet w ramach wspomnianej oferty promocyjnej dopuszcza wyłącznie zakłady pojedyncze oraz wielozdarzeniowe, na których muszą znajdować się zdarzenia z zakładki „SuperBets”.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

W przypadku, gdy zakład okaże się wygrany to super. Cała wygrana znajdzie się na koncie użytkownika. Natomiast w przypadku przegranego kuponu typer otrzyma bonus o wartości 20 PLN. Łącznie na konto wszystkich typerów może trafić nawet 60 PLN.

Jaki jest nowy kod promocyjny w Superbet?

Zakłady bukmacherskie Superbet online oferują wszystkim nowym graczom limitowaną ofertę promocyjną na sam start, gdzie to można liczyć na:

  • bonus za pierwszy depozyt do 50 PLN
  • freebet o wartości 34 PLN
  • cashback do 500 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne graczom jedynie w momencie wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Zaznaczyć jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby do wykonać.


Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.