W związku z kolejną serią spotkań w ramach PGE Ekstraligi na żużlu bukmacher eWinner PL rozdaje freebety swoim graczom za obstawienie meczy. Łącznie w ramach jednego weekendu na konto każdego z graczy może trafić nawet 75 PLN.

Bonusy na żużel od eWinner. Pewne 75 PLN na weekend

Bonusy na żużel od eWinner. Pewne 75 PLN na weekend

Podczas obecnego weekendu czekają nas takie rywalizacje, jak m.in. Malesa Ostrów vs Betard Wrocław, APATOR Toruń vs Grudziądz, Włókniarz Częstochowa vs Stal Chorzów, Unia Leszno vs Motor Lublin.

Akcja promocyjna „75 PLN freebet postaw na żużel” dostępna jest typerom w dniach od 24 do 26 czerwca u legalnego bukmachera www.eWinner.pl.

Freebety za obstawienie żużla

Bukmacher eWinner PL dopuszcza jedynie kupony wielozdarzeniowe, tzw. AKO, na których na to muszą znajdować się same zdarzenia z żużla. Warto jest dodać, że kupon promocyjny musi spełniać następujące zakłady:

  • kurs nie może być mniejszy niż 2.50
  • stawka równa 49 PLN
STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

W każdy dzień trwania tej promocji każdy z typerów otrzyma freebet o wartości 25 PLN. Łącznie na konto każdego typera może trafić nawet 75 PLN.

Kod promocyjny w eWinner

Zakłady bukmacherskie eWinner na sam start oferuje:
  • bezpieczny pierwszy kupon do 110 PLN
  • bonus równowartości drugiego depozytu do 500 PLN

Jednak powyższe bonusy będą aktywne pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego —> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym na www.eWinner.pl. A dodać jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać. W eWinner rejestracja jest szybka i bajecznie prosta.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.