Najnowsza promocja legalnego bukmachera eWinner PL jest to „Futbol totalny. Freebety na graczy”, w której każdy z użytkowników może liczyć na gwarantowane bonusy za obstawienie meczy i to bez znaczenia, jak zostały one rozliczone.

Futbol totalny. Freebety na graczy w eWinner

Futbol totalny. Freebety na graczy w eWinner

Warto jest mieć na uwadze, że przed nami bardzo ciekawy weekend, ponieważ dojdzie do kilku niezwykle emocjonując konfrontacji. A poza tym po przerwie wracamy z rozgrywkami ligowymi i to, m.in. w Premier League, Serie A, czy też Bundeslidze.

Gracz, który chce skorzystać z promocji „Futbol totalny. Freebety na graczy” musi najpierw do niej się zapisać i to jeszcze przed zagraniem pierwszego kuponu na stronie www.eWinner.pl.

Wspomniana akcja jest aktywna wyłącznie w każdy piątek, sobotę oraz niedzielę do odwołania.

Freebety za obstawienie meczy od eWinner

Warunki promocji „Futbol totalny. Freebety na graczy” są bardzo proste i czytelne dla każdego. Wystarczy, bowiem zagrać dowolny kupon AKO za dokładną kwotę 49 PLN, na którym to będą znajdować się same mecz z piłki nożnej.

Warto jest dodać, że kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 2.50!!

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Użytkownicy, którzy zagrali kupon spełniający powyższe warunki promocji otrzymają bonus o wartości 25 PLN i to bez znaczenia, jak zakłąd został rozliczony. Łącznie co weekend na konto każdego użytkownika może trafić nawet 75 PLN.

Kod promocyjny w eWinner 2022:

Każdy nowy gracz bukmachera eWinner online może liczyć na limitowany pakiet powitalny na sam start, gdzie to można otrzymać nawet 610 PLN.

Wystarczy wpisać kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym, aby dokonać następujących bonusów.

Pierwszy kupon jest objęty ubezpieczeniem do 110 PLN. Dodatkowo po pierwszym depozycie użytkownik otrzyma jej premię do 500 PLN.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.