Limitowaną ofertę promocyjną wszystkim użytkownikom typujących zmagania w europejskich pucharach oferuje bukmacher eWinner PL. Każdego dnia na konto typera może trafić 30 PLN i to bez znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

Freebety za obstawienie meczy

Freebety za obstawienie meczy

A przed nami bardzo ciekawe konfrontacje, ponieważ emocji w najbliższych dniach na pewno nie zabraknie, gdyż dojdzie do kilku dosyć ciekawych starć, jak m.in. Napoli – Barcelona, Villarreal – Juventus, Benfica – Ajax, Chelsea – Lille, czy też Rangers – Dortmund.

Na przeciw graczom wychodzi bukmacher eWinner PL, który to nagradza swoich aktywnych typerów w promocji „90 PLN freebet na Europejskie Puchary”, a wspomniana akcja jest aktywna w dniach od 22 do 24 lutego do godziny 23:59. Jednak chcąc skorzystać z tej akcji koniecznie trzeba do niej dołączyć na stronie www.eWinner.pl.

Darmowe bonusy za obstawienie meczy

Zadaniem graczy w promocji „90 PLN freebet na Europejskie Puchary” jest zawarcie kuponu AKO, na którym to muszą znajdować się mecze z europejskich pucharów, tj. Ligi Mistrzów, Europy lub Konferencji.

Jednak trzeba mieć na uwadze, że kurs łączny nie może być mniejszy niż 2.50, zaś stawka zakładu wynosić musi równo 59 PLN.

Bonus do 500 PLN dostępne na www.Fuksiarz.pl. Kod promocyjny –> BETONLINE

Za zagrany kupon spełniający powyższe warunki promocji gracz otrzyma freebet o wartości 30 PLN i to bez znaczenia, jak został on rozliczony. Łącznie w tej akcji na konto każdego użytkownika może trafić nawet 90 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w eWinner?

Użytkownik, który wpisz specjalny kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym będzie mógł liczyć na extra środki na sam start o łącznej wartości 610 PLN. W eWinner rejestracja z kodem BETONLINE trwa zaledwie minutkę.

Pierwszy zakład jest objęty Cashbackiem do 110 PLN. Na kolejne środki użytkownik będzie mógł liczyć po dokonaniu drugiego depozyt,. Wówczas otrzyma premię jej równowartości do 500 PLN.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.