Czas na kolejne mecze eliminacyjne do europejskich pucharów. A z tej okazji każdy z graczy może liczyć na na zwrot stawki za przegrane kupony. Na konto typerów może trafić nawet 50 PLN.

Gwarantowane 50 PLN za obstawienie meczy

Gwarantowane 50 PLN za obstawienie meczy

Śmiało trzeba powiedzieć, że przed nami bardzo ciekawe konfrontacje, bo w najbliższych dniach będziemy mogli obserwować, m.in. HJK – Pilzno, Lech Poznań – Dinamo, Pogoń Szczecin – Brondby, czy też Rapid Wiedeń – Lechia Gdańsk.

Gracz, który jest zainteresowany akcją promocyjną „Cashback do 50 PLN. Na Europejskie Puchary” musi do niej dołączyć na stronie www.STS.pl. A jest ona aktywna do 19 lipca do 21 lipca do godziny 23:59.

Cashback do 50 PLN na europejskie puchary

Warunki oferty promocyjnej „Cashback do 50 PLN. Na Europejskie Puchary” są bardzo proste i czytelne. Bowiem kwalifikują się zarówno kupony SOLO lub AKO, na których to muszą znajdować minimum jedno zdarzenie pochodzące z rozgrywek dot. eliminacji Ligi Mistrzów, Ligi Europy lub Ligi Konferencji Europy w piłce nożnej.

Poza tym każdy typ musi być z oferty przedmeczowej o kursie nie mniejszym niż 1.50.

fortuna kod promocyjny
fortuna kod promocyjny

Jeśli faworyci zawiodą gracz nie straci całej gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot 15% wartości stawki za każdy przegrany kupon. Maksymalnie może ona wynieść 50 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w STS?

Legalny bukmacher STS online oferuje każdemu użytkownikowi limitowany pakiet powitalny, w którym to można otrzymać nawet 1640 PLN! Jednak niżej wymienione bonusy będą aktywne pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Kod promocyjny STS daje dodatkowe gwarancje na darmowe zakłady bez ryzyka.

Wówczas gracz za każdą z trzech pierwszych wpłat otrzyma ekstra kasę. Łącznie możne ona wynieść nawet 1500 PLN. Dodatkowo pierwsze zakłady z zakładów bukmacherskich, Betgames oraz sportów wirtualnych otrzyma zwrot stawki!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.