50 PLN premii za bycie kibicem ukochanej drużyny – brzmi dobrze, prawda? W LVBET kibice Wisły Kraków mogą odebrać gwarantowany bonus. Wystarczy, że okażą imienny karnet na rozgrywki Wisły w sezonie 2019/2020.

Jak odebrać bonus 50 PLN dla Kibiców Wisły Kraków w LVBET?
Jak odebrać bonus 50 PLN dla Kibiców Wisły Kraków w LVBET?

Użytkownik LVBET, który posiada aktualny karnet imienny na rozgrywki Wisły Kraków w trwającym właśnie sezonie 2019/2020, może ubiegać się o 50 PLN bonusu. Jedyne, co musi zrobić, to posiadać konto bukmacherskie na www.LVBET.pl i wysłać odpowiedniego maila do organizatora.

Jak odebrać bonus 50 PLN w LVBET?

Jak odebrać bonus 50 PLN dla Kibiców Wisły Kraków w LVBET? To bardzo proste. Wystarczy w okresie od maja 2019 do 31 grudnia 2019 roku spełnić poniższe warunki:

  • wysłać maila na promocje@lvbet.pl
  • w wiadomości załączyć zdjęcie karnetu imiennego na rozgrywki Wisły Kraków w sezonie 2019/2020
  • w tytule wpisać „Karnet Wisła Kraków”

Bonus ma swoją ważność przez 30 dni. Jeżeli po tym czasie nie zostanie wykorzystany, zostanie skasowany z konta bonusowego. Organizator promocji, czyli legalny bukmacher LVBET, rozpatrzy maila w terminie do 48 godzin od chwili otrzymania wiadomości.

Wypłata środków pochodzących z nagród nastąpi, jeżeli gracz zastosuje się do poniższych wskazówek:

  • dokonana 4 krotnego obrotu
  • zastosuje kurs minimalny 1,75
  • w zakładach kombi – kurs łączny co najmniej 1,75
  • bez sportów wirtualnych
bukmacher betfan oferta bonusów i promocji
Polski bukmacher Betfan – Kod promocyjny na darmowy bonus

LVBET – skrócona rejestracja a bonus 50 PLN

Skrócona rejestracja nie daje prawa do ubiegania się o bonus w postaci 50 PLN za karnet imienny na spotkania Wisły Kraków w sezonie 2019/2020. Tylko dokonanie pełnej rejestracji powoduje aktywację takiego przywileju.

Premia może zostać przyznana jednorazowo. Każdy posiadacz karnetu imiennego, może ubierać się o premię tylko jeden raz.

Oferta legalnego bukmachera LVBET jest bardzo szeroka. Szczegóły tej, jak i wielu innych promocji, znajdują się na oficjalnej stronie buka.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.