Kod na 50 złotych freebetu w Betfan

700

Zgarnięcie bonusowych środków od bukmachera Betfan jeszcze nigdy nie było tak proste. Wystarczy wpisać kod promocyjny, by otrzymać nawet 50 złotych gratisu!

Betfan freebet. Kod promocyjny "BETONLINE" - 50 PLN na obstawianie!
Betfan freebet. Kod promocyjny „BETONLINE” – 50 PLN na obstawianie!

Freebet 50 dla nowych graczy

Betfan to legalny Polski bukmacher, który z myślą o nowych graczach przygotował nie tylko 3000 złotych bonusu, ale także premię za wpisanie specjalnego kodu promocyjnego.

Na portalu Betfan każdy użytkownik może odebrać freebet w postaci 50 złotych po wpisaniu kodu promocyjnego ,,BETONLINE” w odpowiednie miejsce.

Warto pamiętać o tym, że bukmacher Betfan nie wymaga od graczy natychmiastowej weryfikacji danych. Możliwe jest zrobienie tego w dogodnym dla siebie momencie.

Gracze, którzy jeszcze nie posiadają konta u legalnego bukmachera Betfan, mogą je założyć na stronie organizatora promocji (klasycznie – przez komputer, bądź mobilne – przy pomocy smartfona).

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Co zrobić, by odebrać bonus 50 złotych od Betfan?

By otrzymać dodatkową premię powitalną (od 20 do 50 złotych), należy na stronie Betfan.pl wpłacić minimum 20 złotych i postawić zakład z co najmniej 2 zdarzeniami po kursie minimum 2.20.

Warto pamiętać, że gra w Betfan jest zupełnie bezpieczna. Bukmacher działa zgodnie z prawem i posiada zezwolenie Ministerstwa Finansów.


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.