Z okazji KSW 74 legalny bukmacher eFortuna nagradza najlepszych typerów w akcji „Ekspert +”. Na pewno jest co typować, ponieważ pula nagród na tą imprezę jest dosyć okazała, bo wynosi 20 000 PLN.

Ekspert + za typowanie KSW 74

Ekspert + za typowanie KSW 74

Dodać jest warto, że podczas najbliższej gali KSW dojdzie do takich starć, jak chociażby Janikowski – Breese, Stosic – Kita, Kęsik – Romanowski czy też czy też walka wieczoru De Fries – Prasel.

A każdy typer tego wydarzenia może skorzystać z limitowanej oferty promocyjnej legalnego bukmachera www.eFortuna.pl i liczyć na nagrody finansowe za typowanie imprezy. Nadmienić jest tylko warto, że promocja „Ekspert +” jest dostępna graczom wyłącznie do 10 września do godziny 19:00.

Bonusy za typowanie KSW 74

Bukmacher eFortuna PL w ramach promocji „Ekspert +” kwalifikuje wyłącznie kupony wielozdarzeniowe zawarte za nie mniej niż 5 PLN, na których to koniecznie muszą znajdować się same starcia z KSW 74:

Dodatkowo na każde z powyższych starć gracz może oddać typy jedynie w formacie KO/TKO/DSQ lub Na Punkty lub Poddanie. Pamiętać trzeba również to, iż każdy typ obowiązkowo musi być z oferty przedmeczowej.

STS kod promocyjny 2022

Gracze, którzy poprawnie wytypowali powyższe rywalizacje oczywiście poza wygraną gotówką otrzymają dodatkowe środki. A dokładnie mówiąc podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 20 000 PLN.

2720 PLN na start w Fortunie

Obstawanie meczy u legalnego bukmachera eFortuna online można rozpocząć od extra bonusu o łącznej wartości nawet 2720 PLN. Pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas już za sam proces założenia konta, który nikomu nie sprawi żadnych problemów gracz otrzyma 20 PLN i to bez dokonywania żadnej wpłaty!!

Poza tym pierwszy kupon jest objęty Cashbackiem, czyli w momencie przegranej typer otrzyma zwrot stawki. Dodatkowo po dokonaniu drugiego depozytu gracz otrzyma premię jej równowartości do 2100 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.