Bukmacher Fortuna przygotował coś specjalnego dla swoich graczy. Mowa o promocji „Happy Hours” z okazji meczów Ligi Mistrzów UEFA. Zastanawiasz się jak z niej skorzystać. Już tłumaczymy.

Liga Mistrzów bez podatku? To możliwe!
Liga Mistrzów bez podatku? To możliwe!

Ostatni dzień zmagań w fazie grupowej rozgrywek UEFA Champions League jest tym, czym sportowi kibice będą żyć w środę 12 grudnia. Świetną wiadomością dla fanów futbolu, którzy również próbują swoich sił w zakładach bukmacherskich, jest to, że legalni bukmacherzy przygotowali z tej okazji wiele promocji. Jedną z nich znajdziemy w Fortunie.

Mowa o akcji specjalnej „Happy Hours na Ligę Mistrzów„, która jest aktywna tylko w dni meczowe wymienionych w jej nazwie rozgrywek i pozwala graczom opisywanej marki cieszyć się wygranymi aż o 14% większymi. Trzeba być jednak bardzo czujny, bo ten wyjątkowy bonus obowiązuje tylko przez jedną godzinę i ani minuty dłużej!

>>> Aktualny KOD PROMOCYJNY w Fortunie to: BETONLINE <<<

Zgarnięcie ekstra premii od Fortuny będzie możliwe po spełnieniu kilku, niezbyt wygórowanych wymogów. Tym najważniejszym jest postawienie kuponu w dniu 12 grudnia dokładnie pomiędzy 17:00 a 18:00 czasu polskiego, a więc  mniej więcej na godzinkę przed pierwszymi spotkaniami UEFA Champions League.

WAŻNE! Minimalna stawka zakładu kwalifikującego się do udziału w promocji to zaledwie 20 PLN. Kwota ta musi zostać postawiona na zakład typu AKO lub MAXIKOMBI, które powinny być złożone z przynajmniej z trzech różnych typów. Oferta specjalna nie dotyczy zakładów LIVE!

Kończąc, trzeba jeszcze pamiętać, że w akcji bonusowej nie są brane pod uwagę zdarzenia na Wirtualne Sporty, a promocja, której poświęcony jest ten tekst, nie łączy się z innymi (Superoferta, Hit Dnia czy Zakład Bezpieczny).

LEGALNE OBSTAWIANIE W INTERNECIE – www.eFORTUNA.pl


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.