Bukmacher Fortuna ma dla graczy premię w wysokości 14% wygranych więcej! Każdy, kto chce wygrywać jak najwięcej, na pewno chętnie pozna szczegóły tej oferty!

Liga Mistrzów ze specjalnym bonusem. Fortuna daje graczom 14% ekstra!
Liga Mistrzów ze specjalnym bonusem. Fortuna daje graczom 14% ekstra!

Bukmacher Fortuna – bonus na Ligę Mistrzów!

Promocja specjalna jest przygotowana dla wszystkich osób zarejestrowanych u bukmachera. Nie trzeba się do niej zapisywać – gracz po prostu stawia kupony, a te, które spełniają warunki oferty, pozwalają na zdobycie wygranych większych o 14%.

Fortuna promocja na Ligę Mistrzów jest przeznaczona dla każdego, bo liczy się tu już stawka 20 złotych brutto. Nie ma więc większego znaczenia czy wolisz grać za niewielkie pieniądze, czy twoją domeną jest stawienie dużej kasy!

Betfan bonus powitalny
Betfan bonus powitalny

Bukmacher Fortuna to z pewnością nie słaby bukmacher – takie promocje pokazują to najlepiej!

Happy Hours, czyli kasa przez godzinę dla każdego typera!

Bonus wynosi 14%, a to oznacza, że gracz wygrywa dokładnie tyle, a nawet jeszcze nieco więcej, ile zdobyłby u bukmachera bez podatku! To oferta na Ligę Mistrzów, która po prostu sama zwraca na siebie uwagę!

Uwaga! W kuponie promocyjnym muszą znaleźć się przynajmniej trzy typy z oferty pre-match Fortuna. Ważne, by co najmniej jeden zakład na kuponie dotyczył Ligi Mistrzów.

Do promocji zaliczają się jedynie kupony postawione w godzinach 17.00 – 18.00. Inne terminy w ogóle nie są w tym przypadku brane pod uwagę, a tym samym nie pozwalają na zgarnięcie premii.

Brak konta w Fortunie da się szybko nadrobić. Profil typerski zarejestrować można nawet w ciągu niecałej minuty – legalnie i bezpiecznie. Kod promocyjny to „BETONLINE” – nowi gracze na start mogą liczyć nawet na ponad 1000 PLN w formie prezentu!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.