W LVBet użytkownicy typujący kupony KOMBI z co najmniej 5+ zdarzeniami, otrzymają zwrot do 50 PLN na konta bonusowe. Promocja obowiązuje do końca roku.

LVBet zwraca do 50 PLN za kupony KOMBI 5+
LVBet zwraca do 50 PLN za kupony KOMBI 5+

Skorzystanie z promocji uzależnione jest od posiadania aktywnego konta bukmacherskiego na portalu organizatora. Osoby, które zarejestrowały się na www.LVBet.pl, mogą przystąpić do akcji.

W razie niepowodzenia jednego zdarzenia na kuponie, legalny bukmacher LVBet zwraca stawkę zakładu. Maksymalna kwota cashbacku to 50 PLN. Istnieje kilka warunków, których spełnienie gwarantuje wypłatę środków.

Warunki promocji kupon KOMBI 5+ w LVBet

LVBet zwraca do 50 PLN za kupony KOMBI 5+ pod warunkiem:

  1. posiadania aktywnego konta bukmacherskiego na www.LVBet.pl
  2. obstawienia kuponu KOMBI
  3. z co najmniej 5 zdarzeniami
  4. za stawkę minimum 20 PLN
  5. po kursie nie niższym, niż 3,00

W sytuacji, gdy jedno zdarzenie z kuponu „nie wejdzie”, bukmacher LVBet zwraca stawkę kuponu. Promocja nie ma zastosowania do sytuacji, gdy nie potoczą się po myśli dwa zdarzenia i więcej.

Wypłata środków będzie realizowana w poniedziałki do godziny 17:00. Promocja obowiązuje do 29 grudnia 2019 roku do północy.

Freebet 20 PLN - eToto kod promocyjny
Freebet 20 PLN – eToto kod promocyjny

Wypłata środków w LVBet

Wypłata wygranych środków bonusowych możliwa jest pod kilkoma warunkami:

  • trzykrotnego zagrania środkami
  • po kursie minimum 1,75
  • w terminie do 30 dni od chwili przyznania bonusu

Legalny bukmacher LVBet zaznacza, że do promocji nie kwalifikują się kupony zagrane za środki bonusowe (dopuszcza się zakłady obstawione tylko ze środków własnych).

Nie biorą udziału w zabawie również typy, w których został zastosowany mechanizm cash-out. Więcej ograniczeń promocji znajduje się w regulaminie na stronie bukmachera.

Warto pamiętać o tym, że LVBet to legalny bukmacher, którego funkcjonowanie jest uwarunkowane polskim prawem, czego gwarancję stanowi zezwolenie Ministerstwa Finansów RP.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.