Specjalną ofertą promocyjną każdemu użytkownikowi oferuje bukmacher eToto online. Każdy gracz może rozpocząć obstawienie meczy u wspomnianego operatora od łącznego bonusu o wartości nawet 1500 PLN.

Do 1500 PLN na start u bukmachera Etoto.

Do 1500 PLN na start u bukmachera Etoto.

Z oferty powitalnej ma prawo skorzystać każdy użytkownik, który wcześniej nie posiadał konto u bukmachera Etoto. Należy mieć na uwadze, że wspomniany operator nagradza regularnie każdego swojego typera za obstawienie meczy.

Jaki jest aktualny kod promocyjny u bukmachera eToto?

Chcąc skorzystać promocji na samym początku trzeba dokonać rejestracji konta na stronie www.eToto.pl. Cały ten proces zajmie dosłownie kilka chwil, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane.

Należy też mieć na uwadze, że nie trzeba nigdzie wpisywać hasła promocyjnego, ani zgłaszać się po darmowe środki. Bukmacher Etoto w ten sposób ułatwia graczom otrzymanie darmowego bonusu.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Wystarczy jedynie dokonać depozytu na swoje konto bukmacherskie, a w zamian gracz premie 100% równowartości wpłaconych środków:

Przykład: Użytkownik wpłacił 400 PLN. W ramach bonusu powitalnego otrzyma on równowartość tych środków. Łącznie typer będzie posiadał 800 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Maksymalna premia na jaką może liczyć każdy użytkownik to nawet 1500 PLN. Chociaż warto jest nadmienić, że wyłącznie pierwsza wpłata jest objęta promocją.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.