Legalny bukmacher Betclic oferuje wyjątkową promocję dla graczy, którzy dopiero co dołączyli do jego społeczności. Za założenie konta i wpisanie „KOD550” podczas rejestracji, organizator przyznaje 550 PLN cashbacku.

Najwyższy cashback na rynku.  "KOD550" podczas rejestracji w Betclic.
Najwyższy cashback na rynku. „KOD550” podczas rejestracji w Betclic.

Betclic to legalny polski bukmacher

Betclic to jeden z najpopularniejszych polskich bukmacherów. Nie wszyscy wiedzą, że obstawianie zakładów bukmacherskich jest w naszym kraju legalne tylko pod warunkiem, że bukmacher funkcjonuje w zgodzie z prawem.

Legalność bukmachera zapewnia licencja Ministerstwa Finansów. Posiadanie takiego dokumentu sprawia, że usługi świadczone przez buka, są zgodne z aktami prawnymi państwa. www.Betclic.pl jest jednym z niewielu polskich podmiotów, którzy taki dokument posiadają.

Kod promocyjny w Betclic – KOD550

„KOD550” to hasło uprawiające do odbioru nawet 550 złotych w razie niepowodzenia na pierwszym zagranym zakładzie. Za wpisanie kodu promocyjnego na formularzu rejestracyjnym, organizator przyznaje prawo do zwrotu stawki kuponu w sytuacji niepowodzenia pierwszego kuponu. Co to oznacza w praktyce?

gracz obstawia swój pierwszy kupon za np. 500 PLN -> przegrywa -> otrzymuje zwrot 500 PLN na konto bonusowe

550 PLN to najwyższy cashback na rynku. Przysługuje wyłącznie nowym graczom, którzy w trakcie zakładania konta w Betclic, wpisali kod promocyjny KOD550.

550 PLN to maksymalna kwota zwrotu. Typując za niższą sumę, organizator dokona proporcjonalnie niższego zwrotu.

obstawianie w betclic z bonusem 550 cashback

Betclic oferuje typowanie nie tylko na klasycznym kanale dostępu, czyli stronie www.Betclic.pl, ale także mobilnie – zarówno na platformie www, jak i w aplikacji na tablety i smartfony.

Najwyższy cashback na rynku w Betclic

By otrzymać nawet 550 PLN zwrotu w razie przegranego pierwszego kuponu, należy:

  1. Wejść na stronę Betclic.
  2. Zarejestrować konto za darmo, wpisując kod promocyjnyKOD550
  3. Dokonać pierwszego depozytu.
  4. Obstawić kupon za 550 złotych (lub mniej) i w razie niepowodzenia otrzymać do 100% zwrotu na konto bukmacherskie. 

Promocja obowiązuje wyłącznie typerów, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny KOD550 w odpowiednim miejscu formularza.

Najwyższy cashback na rynku. „KOD550” podczas rejestracji w Betclic – tak brzmi aktualna akcja promocyjna. By być na bieżąca z innymi, warto systematycznie odwiedzać oficjalny portal.

Rankingi, loterie i konkursy w Betclic

KOD550 uprawniający do odbioru nawet 550 PLN, to nie jedyna akcja promocyjna. Betclic oferuje również rankingi, konkursy, czy loterie z nagrodami. Do wygrania są dziesiątki tysięcy złotych w postaci bonusów bukmacherskich, nagród rzeczowych, czy pieniężnych.

Dołączenie do promocji zwykle nie wymaga zaawansowania w grze. Próg stawki kwalifikacyjnej wynosi zazwyczaj 1 PLN, co gwarantuje dostęp dla każdego zainteresowanego.

Betclic promocje bukmacherskie
Betclic promocje bukmacherskie

Betclic nagradza nie tylko pierwszych trzech, czy pięciu graczy (jak to ma miejsce w przypadku większości konkurencji). Na fanty może liczyć dziesięciu, dwudziestu, pięćdziesięciu, a nawet stu najlepszych użytkowników w danej dziedzinie.

Bez podatku w Betclic

W Betclic można grac bez podatku. Bukmacher raz na jakiś czas uruchamia promocję, w której od wygranej nie odejmuje się podatku vat. Co to oznacza w praktyce? Jeszcze większe wygrane.

Ominięcie podatku to niezbyt częsta okazja. Warto mieć to na uwadze i śledzić aktualne promocje na stronie www.Betclic.pl.

W obecnej chwili promocja „bez vat” nie jest aktywna. Pozostaje czekać, aż organizator kliknie odpowiedni przycisk i uruchomi akcję 😉

Multi+ w Betclic – co to jest?

Na stronie Betclic dość często można znaleźć informacje o Multi+. Czym jest magiczne Multi z plusem? Spieszymy z odpowiedzią: okazją na wygranie nawet 50% więcej dla aktywnych graczy.

Promocja Multi+ to sztandarowy bonus. Zna go i korzysta z niego tysiące graczy. Nic nie stoi na przeszkodzie, by nowi gracze, korzystający z kodu promocyjnego KOD550, dali sobie szanse na jeszcze większe wygrane z Multi+.

Praktycznie wszystkie promocje bukmacherskie dostępne na Betclic.pl, oferowane są na zarówno klasycznym, jak i mobilnym kanale dostępu.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.