Bukmacher STS online na sam start oferuje typerom limitowany pakiet powitalny, w którym to można otrzymać nawet 1640 PLN w formie premii.

Bonus powitalny do 1640 PLN na start w STS online

Bonus powitalny do 1640 PLN na start w STS online

Pierwsza, a zarazem podstawa czynność, jaka należy wykonać jest to rejestracja konta na stronie www.STS.pl. Cały proces rejestracyjnym potrwa potrwa zaledwie kilka chwil, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane.

Jednak niżej wymienione bonusy będą aktywne pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego—>> BETONLINE. Cały proces założenia konta potrwa zaledwie kilka chwil.

Następnie pozostaje graczowi już dokonanie pierwszej wpłaty, za którą typer otrzyma premie 100% wartości do 300 PLN:

Przykład: użytkownik dokonał depozytu o wartości 150 PLN. Taka sama wartość, ale w formie środków bonusowych otrzyma w prezencie. Łącznie typer będzie posiadał 300 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

fortuna kod promocyjny
fortuna kod promocyjny

Lecz na kolejne premie za wpłatę gracz będzie mógł liczyć po wykonaniu drugiego i trzeciego depozytu. Wówczas otrzyma bonus 50% wartości odpowiednio do 500 PLN I 700 PLN.

Jednak to nie wszystko, ponieważ gracz użytkownik będzie mógł liczyć na pierwszy bezpieczny kupon z zakładów bukmacherskich, Betgames, czyli gier karcianych oraz sportów wirtualnych. Wszystko, co trzeba zrobić to wpisać w STS kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta.

To wszystko sprawia, że każdy z graczy na sam start start legalnego bukmachera STS online może liczyć na 1640 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.