Legalny bukmacher eFrotuna online oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną na KSW 57. Wystarczy obstawiać dowolny zakład, na którym będzie znajdować się dowolne zdarzenie z tego imprezy, a w zamian można liczyć na pewne 30 PLN.

Bezpiecznik Fortuny na KSW 57. Pewne 30 PLN

Bezpiecznik Fortuny na KSW 57. Pewne 30 PLN

Trzeba powiedzieć, że emocji podczas gali KSW 57 na pewno nie będzie brakować. Przed nami bardzo ciekawe walki, ponieważ dojdzie do takich konfrontacji, jak m.in. Sowiński vs Mańkowski, Ziółkowski vs Szymański, czy też De Fries vs Kita..

Na tą okazję bukmacher eFortuna oferuje graczom promocją, która dostępna jest wyłącznie w dniu 19 grudnia. na stronie www.eFortuna.pl. Jednak swojego udziału do tej oferty nie trzeba nigdzie zgłaszać się, ani zapisywać.

Pewne 30 PLN na KSW 57

Warunki oferty promocyjnej „Bezpiecznik na KSW 57” są bardzo proste. Wystarczy zawrzeć dowolny kupon SOLO, AKO lub MAXIKOMBI, na którym musi znajdować się minimum jedno zdarzenie związane z galą KSW 57 z oferty przedmeczowej.

Stawka kuponunie może być mniejsza niż 60 PLN. Jednak wszystkie będące na nim zdarzenia muszą zostać rozliczone do 21 grudnia do godziny 09:00.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Jeśli się okaże, że typ z gali KSW 57 okaże się przegrany to typer otrzyma gwarantowane 30 PLN w formie środków bonusowych.

Bonus powitalny u bukmachera eFortuna:

Legalny bukmacher eFortuna online oferuje każdemu graczowi na start extra pakiet powitalny, w którego skald wchodzi:

  • pewne 20 PLN za założenie konta
  • premia równowartości depozytu do 2000 PLN
  • bezpieczny zakład do 210 PLN

To wszystko sprawia, że każdy typer obstawienie meczy u bukmachera eFortuna może rozpocząć od extra bonusu o wartości 2230 PLN. Jednak nalezy mieć na uwadze, że koniecznie trzeba wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.