Na rynku zakładów wzajemnych swoich sił próbowało już wiele osób. Jeszcze nikt nie znalazł zaś takiego systemu bukmacherskiego, który za każdym razem przynosiłby zyski. Są jednak pewne strategie, które według ekspertów cechują się rozmaitymi zaletami. Które metody zaliczają się do tego grona?

Czym cechuje się płaska stawka?

Jak dopiero startujesz i szukasz czegoś prostego, to warto zdecydować się na to właśnie rozwiązanie. Płaska stawka nie jest zbytnio skomplikowana. A jak wszystko dokładnie zaplanujesz, a potem wdrożysz w praktyce, to możesz liczyć na dobre wyniki. Podstawowym zagadnieniem jest sama stawka. Eksperci od dziedziny zakładów bukmacherskich uważają, że warto byłoby grać za około dwa procent ze stanu konta. Jak posiadasz zatem w tym momencie 100 PLN, to obstawiaj za 2 PLN itd. Skąd zaś brać ciekawe typy bukmacherskie? Tutaj bardzo przyda się natomiast blog ETOTO. Warto zaznaczyć, że są tam regularnie dodawane typy wraz ze szczegółowymi analizami. Ta kwestia jest już zatem ustalona. Poza stawką, która zawsze powinna być dokładnie taka sama, warto również zastanowić się nad liczbą typów i nad kursami. Wszystko powinno być ze sobą kompatybilne. Chodzi o to, by przy odpowiedniej skuteczności wychodzić na swoje. Na szczęście przy tym systemie jest to jak najbardziej możliwe.

System Fibonacciego

Jeśli przeglądasz rozmaite strony z systemami bukmacherskimi, to ta nazwa pewnie często się przewija. Jakie są główne założenia systemu Fibonacciego? W tym wypadku kolejna stawka za kupon zależy od dwóch poprzednich kwot oraz od tego, czy ostatni kupon okazał się wygrany… Załóżmy, że chcesz obstawiać za relatywnie niewielkie pieniądze na początek. Twoje stawki to zatem 0 PLN, 1 PLN, 1 PLN, 2 PLN itd. Można zauważyć, że ostatnia kwota to suma dwóch poprzednich. Jeśli zatem przegrasz, to musisz zagrać w tym wypadku za 3 PLN. A potem za 5 PLN, 8 PLN itd. Jak trafisz, to cofasz się o jeden poziom. Co zaś trzeba zrobić, jeśli graczowi uda się wygrać dwukrotnie z kolei? W takiej sytuacji dobrze byłoby cofnąć się do początku i rozpocząć ogrywanie bukmachera internetowego od pierwszego poziomu.

Podwójna szansa: kiedy jest rekomendowana?

W firmie hazardowej Etoto możesz również obstawiać takie zakłady bukmacherskie. Podwójna szansa to nic innego, jak 1x, x2, czy 12. Z jednej strony możesz dzięki takim zakładom mocno zwiększyć swoje szanse na zanotowanie wiktorii. Załóżmy, że zagrasz 1x w spotkaniu Warty Poznań ze Śląskiem Wrocław. Wówczas tylko wiktoria gości sprawi, że Ty przegrasz na takim zakładzie. Druga strona medalu jest taka, że kursy na podwójne szanse są często relatywnie niewielkie. Kiedy zatem grać takie zakłady? Np. w formie uzupełnienia do kuponów akumulowanych. Aby ewentualna wygrana była wyższa. Poza tym to ciekawe opcja, jeśli chodzi o granie przeciwko faworytom. Wówczas możesz uzyskać kurs w okolicach np. 2,00. Trzeba jednak się dobrze zastanowić, czy rzeczywiście underdog ma szansę na wiktorię lub chociażby na zanotowanie remisu.