Czy Mariusz Pudzianowski kojarzy się komuś z wielką kasą? Jeśli nie, to szybko się to zmieni. W Betfan na nowych graczy czekan nawet 3000 złotych premii! Pakiet Pudziana to najnowsza oferta powitalna legalnego bukmachera.

Pakiet Pudziana - nawet 3000 premii dla nowych graczy w Betfan
Pakiet Pudziana – nawet 3000 premii dla nowych graczy w Betfan

Każdy chyba zdaje sobie sprawę, że posiadanie konta bukmacherskiego daje dużo przyjemności. Nie każdy jednak ma tyle odwagi, by faktycznie dołączyć do społeczności bukmacherskiej. W BetFan się to bardzo opłaca.

Legalny bukmacher BetFan oferuje nawet 3000 złotych premii dla nowych graczy, którzy założą darmowe konto bukmacherskie na www.Betfan.pl.

Jakie są korzyści z dołączenia do BetFan?

Pierwszą korzyścią z dołączenia do rodziny BetFan, jest uzyskanie Pakietu Pudziana, czyli otrzymania mnożnika x10 przy pierwszych trzech depozytach. Drugą korzyścią jest możliwość zabawy nie tylko na portalu klasycznym, ale także w aplikacji mobilnej. Trzecia korzyść jest oczywista – dostęp do wszelakich promocji i możliwość wygrywania realnych pieniędzy.

By skorzystać z opisywanej promocji, należy:

  • dokonać depozytu na kwotę co najmniej 20 PLN
  • obrócić jej równowartością po kursie minimum 2,00
  • uzyskać premię 10% od każdego depozytu (maksymalnie 100 PLN)
  • obrócić bonusem zgodnie z poniższymi wskazówkami

Pełnia możliwości korzystania z oferty specjalnej, czyli Pakietu Pudziana – nawet 3000 złotych premii dla nowych graczy w Betfan, należy zagrać 5-krotnością premii na koncie bonusowym, ustalić kurs na poziomie nie mniejszym, niż 1,45 (dotyczy pojedynczego zdarzenia), oraz obstawić na każdym kupnie co najmniej 2 zdarzenia.

bonus betclic premia kod aktualny
bonus betclic premia kod aktualny

Dokonania trzech depozytów w ramach promocji, uprawnia do odbioru:

  • 10% pierwszego depozytu
  • 10% drugiego depozytu
  • 10% trzeciego depozytu

W chwili przenoszenia środków z konta bonusowego na konto główne, organizator promocji przyzna graczowi bonus w postaci mnożnika x10. Będzie on dotyczył każdego z trzech depozytów.

Kto otrzyma Pakiet Pudziana w BetFan?

Pakiet Pudziana otrzyma każdy gracz, którzy założy darmowe konto bukmacherskie na www.BetFan.pl i spełni warunki promocji.

Przykład zastosowania promocji, gdzie do wygrania będzie nawet 3000 PLN: jeżeli na koncie premiowym gracza znajdzie się 300 złotych bonusu (3 bonusy po 100 PLN), mnożnik zwiększy wygraną do 3000 PLN. Jak to możliwe? To proste. 10% stanowi wygrana, z kolei 90% – bonus ze sprzedaży premiowej.

W akcji promocyjnej nie bierze udziału mechanizm cash-out, umożliwiający zakończenie kuponu przez wszystkimi rozstrzygnięciami.

Bonus w BetFan jest ważny 30 dni od jego aktywacji. Maksymalną kwotą premii, na podstawie której Betfan zaoferuje mnożnik x10, wynosi 1000 PLN.


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.