Legalny bukmacher eForutna online oferuje graczom specjalną ofertę promocyjną, w której to użytkownicy mogą liczyć na zwrot stawki za przegrany kupon, w ramach akcji „Piłkarski bezpiecznik”.

Piłkarski pewniak w Fortunie

Piłkarski pewniak w Fortunie

Warto jest dodać, że przed nami dosyć ciekawy piłkarski weekend na boiskach w Polsce. Bowiem oprócz zmagań w PKO Ekstraklasie do rywalizacji przystępują piłkarze Fortuna 1 liga.

Na przeciw swoim graczom wychodzi legalny bukmacher www.eFortuna.pl, który oferuje promocją „Piłkarski bezpiecznik”, która aktywna jest typerom wyłącznie do 1 sierpnia do godziny 23:59.

Bonusy dla graczy za obstawienie meczy

Zadaniem graczy w promocji jest zawarcie kuponu AKO, czyli tzw. wielozdarzeniowego, który musi spełniać następujące warunki:

  • co najmniej cztery zdarzenia na kuponie
  • wszystkie typy muszą pochodzić z oferty przedmeczowej i pochodzić z rozgrywek Fortuna 1 liga lub PKO Ekstraklasy
  • stawka minimalna 50 PLN

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

W przypadku przegranej gracz nie straci gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki, gdzie można otrzymać nawet 50 PLN.

Nowy kod promocyjny w eFortunie

Wszyscy nowi użytkownicy, którzy dokonają rejestracji konta u bukmachera eFortuna online mogą liczyć na najnowszy pakiet powitalny, w którym to można liczyć na:

  • 20 PLN bez wpłaty własnej
  • premię równowartości wpłaty, aż do 2000 PLN
  • zakład bez ryzyka do 210 PLN

Chcąc liczyć na wyżej wspomniane bonusy trzeba koniecznie wpisać kod promocyjny —>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A warto jest zaznaczyć, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.