Już w najbliższy weekend zostanie rozegrana ósma kolejka angielskiej Premier League. Z tej okazji bukmacher Betclic Polska przygotował swoim graczom limitowaną ofertę promocyjną, w której typerzy poza wygraną gotówką mogą liczyć extra gotówkę. Bowiem pula nagród w promocji „Piłkarski Jackpot” wynosi 15 000 PLN.

co to jest handicao
Piłkarski Jackpot w Betclic

Piłkarski Jackpot w Betclic

Warunki akcji są bardzo proste. Wystarczy poprawnie wytypować osiem meczy z 8 kolejki angielskiej Premier League, aby otrzymać extra środki. A podczas najbliższej serii spotkań dojdzie do takich konfrontacji, jak chociażby Manchester City vs Liverpool, Arsenal vs Aston Villa, Everton vs Manchester United.

Promocja dostępna jest graczom do 7 listopada do godziny 13:30. Gracz, który chce z niej skorzystać koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl.

Najlepszy typer angielskiej Premier League:

W ramach promocji „Piłkarski Jackpot” dostępne są wyłącznie zakłady AKO, czyli wielozdarzeniowe zawarte za minimum 10 PLN, na których muszą znajdować sie osiem pojedynków z 8 kolejki angielskiej Premier League.

Gracze typy w formacie „1 lub x lub 2, czyli wygrana gospodarzy/gości lub remis” muszą oddać na następujące mecze:

  • Everton vs Manchester Utd.
  • Crystal Palace vs Leeds
  • Chelsea vs Sheffield
  • West Ham vs Fulham
  • West Bromwich Albion vs Tottenham
  • Leicester vs Wolverhampton
  • Manchester City vs Liverpool
  • Arsenal vs Aston Villa
fortuna kod promocyjny
fortuna kod promocyjny

Dodać jest warto, ze oddane typy przez graczy muszą pochodzić z oferty przedmeczowej. Warto jest podkreślić, że wszyscy gracze mogą zagrać nawet pięć kuponów promocyjnych.

Użytkownicy, którzy poprawnie wytypowali mecze z ósmej kolejki angielskiej Premier League mogą liczyć na dodatkowe środki poza wygraną. Dokładnie mówiąc podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 15 000 PLN.

Bonus powitalny w Betclic Polska:

Legalny bukmacher Betclic Polska online oferuje wszystkim graczom limitowaną ofertę promocyjną wszystkim graczom już na sam start w postaci bezpiecznego zakładu. Gracz, który chce skorzystać z Cashbacka koniecznie musi wpisać hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To wszystko sprawi, że jak kupon okaże się wygrany to super. Cała kwota trafi na konto gracza. Jeśli faworyci Cię zawiodą to otrzymasz zwrot całej stawki, aż do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.