Legalny bukmacher Betfan rozdaje nawet 20% wygranej więcej a wytypowanie kuponu z co najmniej 2 zdarzeniami. Promocja Bez Podatku Extra to doskonały sposób na codziennie typowanie.

Promocja Bez Podatku Extra - nawet 20% wygranej więcej w Betfan
Promocja Bez Podatku Extra – nawet 20% wygranej więcej w Betfan

Zagranie kuponu z co najmniej 2 zdarzeniami to pierwszy krok w walce o ekstra kasę. Gracze typujący 2 zdarzenia na zakładzie, umożliwiają sobie zgarnięcie 14% wygranej ekstra.

Ci, którzy zagrają co najmniej 4 zdarzenia, zagwarantują sobie w razie wygranej nawet 20% wygranej więcej w promocji Bez Podatku Extra. Brzmi dobrze, prawda? 🙂

Zasady promocji Bez Podatku Extra w Betfan

W akcji promocyjnej wezmą udział gracze, którzy:

  • obstawią zakład wielokrotny
  • na stronie www.Betfan.pl lub w aplikacji mobilnej
  • po kursie co najmniej 2,00 (całościowym) lub 1,25 (pojedynczego zdarzenia)
  • z co najmniej 2 zdarzeniami (14% ekstra) lub 4 typami (20% ekstra)

Zwiększenie współczynnika do 1 następuje w chwili, gdy wszystkie zdarzenia na kuponie otrzymają kwalifikację do wzięcia udziału w promocji. Premia wyniesie 14 lub 20%.

bonus betclic premia kod aktualny
bonus betclic premia kod aktualny

Bez Podatku Extra – jak zdobyć nie 14, a 20%?

By zdobyć nie 14, a 20% wygranej więcej, należy zamiast 2 zdarzeń, wytypować na kuponie 4. 4 wygrane zdarzenia wystarczą, by zwiększyć premię do 20% dotychczasowej wygranej.

Gra w Betfan nie wiążę się z ryzykiem prawnym. Legalny bukmacher Betfan posiada zezwolenie Ministerstwa Finansów, dzięki czemu oferowane usługi są w pełni zgodne z polskim prawem.


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.