Podczas najbliższych dni czekają nas bardzo ciekawe mecze w piłce nożnej. Przede wszystkim jeśli idzie o starcia w europejskich pucharach. Dodatkowo każdy z graczy może liczyć na darmowe 100 PLN.

Prezent 100 zł od STS za obstawienie meczy

Prezent 100 zł od STS za obstawienie meczy

Niewątpliwie fani piłki nożnej czekają na spotkanie rewanżowe pomiędzy Realem Madryt z Manchesterem City. Spotkanie przed tygodniem było niezwykle emocjonujące. Lecz to nie wszystko co nas czeka w europejskich pucharach, bo dojdzie do rewanży Villarreal – Liverpool, Roma – Leicester, Marsylia – Feyenoord.

Dodatkowo każdy z graczy ma prawo skorzystać z akcji promocyjnej „Obstaw i odbierz do 100 PLN” i otrzymać darmową kasę. Pamiętać trzeba jednak, ze ta oferta jest dostępna do 5 maja do godziny 23:59.

Typer, który chce skorzystać z powyższych akcji koniecznie musi do niej się zapisać na stronie www.STS.pl. Dokonać tego można wyłącznie przed zagraniem kuponu promocyjnego.

Bonus do 100 PLN za obstawienie meczy:

Zakłady bukmacherskie STS online w ramach promocji „Obstaw i odbierz do 100 PLN” wymagają od gracza zagrania kuponu SOLO lub AKO za minimum 20 PLN o kursie łączny co najmniej 2.50.

Jednak trzeba mieć na uwadze, że na kuponie promocyjnym koniecznie musi znajdować się co najmniej jedno zdarzenie pochodzące z takich rozgrywek, jak Ligi Mistrzów, Ligi Europy lub Ligi Konferencji w piłce nożnej.

fortuna kod promocyjny
fortuna kod promocyjny

Użytkownik, który zagrał kupon spełniający powyższe warunki promocji będzie mógł liczyć na premię o wartości 50% stawki. Najwyższa wartość to 100 PLN. Warto jest mieć na uwadze, że promocją objęty jest pierwszy kupon. Natomiast nie ma znaczenia, jak zakład został rozliczony.

Jaki jest kod promocyjny?

Zakłady bukmacherskie STS online oferują każdemu nowemu graczowi specjalny pakiet powitalny, w którym to można liczyć na extra środki na sam start w następującej postaci:

  • premia za każdy z trzech pierwszych depozytów, łącznie do 1500 PLN
  • Cashback za pierwszy kupon do 100 PLN

Lecz wyżej wymienione bonusy będą aktywne pod prostym warunkiem. A mianowicie wpisaniu kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Nadmienić jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać. Opinie o STS wciąż pozostają bez zmian, jest to jeden z czołowych buków w Polsce.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.