Czas na konfrontacje w IV kolejce piłkarskie Lidze Mistrzów. Wystarczy zagrać kupon AKO, aby poza wygrana gotówką liczyć na dodatkową premię. Na pewno jest o co walczyć, gdyż pula nagród w promocji „Ekspert +” wynosi, aż 20 000 PLN.

Bonusy dla najlepszych typerów Ligi Mistrzów

Bonusy dla najlepszych typerów Ligi Mistrzów

A nie da się ukryć tego, że na pewno jest co typować, ponieważ przed nami niezwykle emocjonujące konfrontacje, jak m.in. Liverpool vs Atletico Madryt, Dortmund vs Ajax, czy też Lipsk vs PSG.

Użytkownik, który chce skorzystać z promocji „Ekspert +” dostępne jest ona wyłącznie na www.eFortuna.pl. Jednak trzeba dodać, że jest ona aktywna wyłącznie do 2 listopada do godziny 18:45.

Ekspert + w Fortunie

Zadaniem graczy w ramach promocji „Ekspert +” jest zagranie kuponu AKO za minimum 5 PLN, na którym to będą znajdować się wyłącznie następujące pojedynki:

Istotne w tym wszystkim jest to, iż na każde z tych pojedynków należy oddać typy wyłącznie w formacie 1 lub X lub 2 (wygrana gospodarzy lub gości lub remis). Dodatkowo każde z tych zdarzeń musi być z oferty przedmeczowej.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Gracze, którzy poprawnie wytypują te starcia oprócz wygranej gotówki będą mogli liczyć na ewentualny bonus w eFortuna online. A mianowicie podzielą pomiędzy sobą pulę nagród o wartości 20 000 PLN.

Bonus bez wpłaty własnej w Fortunie:

Każdy nowy użytkownik, który wpisze kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, ze niżej wymienione bonusy automatycznie zostaną aktywowane.

Wówczas za same założenie konta użytkownik otrzyma 20 PLN bez żadnego depozytu. Dodatkowo w prezencie gracz będzie mógł liczyć na zakład bez ryzyka, aż do 600 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.