W związku z spotkaniami w Lidze Narodów legalny bukmacher STS przygotował wszystkim swoim użytkownikom specjalną ofertę promocyjną w której typerzy poza wygraną gotówką mogą liczyć na darmowe środki.

Bonus dla typerów Ligi Narodów STS

Bonus dla typerów Ligi Narodów STS

Ciekawych starć na pewno nie zabraknie, ponieważ przed nami takie hity, jak Włochy vs Holandia, Chorwacja vs Francja. Poza tym dojdzie do konfrontacji Biało – Czerwonych, którzy we Wrocławiu zagrają z Bośnią Hercegowiną.

Z tej okazji bukmacher STS nagradza graczy w promocji „Do podziału 30 000 PLN na Ligę Narodów”, która dostępna jest do 14 października do godziny 23:59. Jednak chcąc z niej skorzystać obowiązkowo trzeba się zapisać na stronie www.STS.pl.

Typuj Ligę Narodów i wygrywaj więcej

Dopuszczone przez bukmachera STS są kupony pojedyncze w ramach oferty „Do podziału 30 000 PLN na Ligę Narodów”, które muszą zostać zawarte za minimum 15 PLN.

Dodatkowo wymagane jest to, aby typ był z oferty przedmeczowej na wynik końcowy dowolnego pojedynku w ramach spotkań w Lidze Narodów.

BETFAN kod promocyjny, aktualny, bonus
BETFAN kod promocyjny, aktualny, bonus

Typerzy, którzy poprawnie wytypują rezultat i ich kupon zostanie rozstrzygnięty, jako wygrany to podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 30 000 PLN. Ważną informacją na pewno jest to, że każdy typer może otrzymać nawet pięć bonusów.

Jaki jest aktualny kod promocyjny u bukmachera STS?

Legalny bukmacher STS online oferuje wszystkim graczom najnowszy pakiet powitalny, w którym to na start można otrzymać extra środki. Pierwszy bonus trafi na konto graczy za dokonanie rejestracji w wysokości 29 PLN i to bez wpłaty.

Użytkownik, który dokona swoje pierwszego depozytu będzie mógł liczyć na extra premię. A mianowicie otrzyma bonus równowartości pierwszej wpłaty, aż do 1200 PLN.

Powyższe bonusy będą aktywne typerom jedynie wtedy, gdy typer wpisze hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.