Którzy polscy bukmacherzy zasługują na miano najlepszych? Czy legalna gra przez Internet jest możliwa? Aby poznać odpowiedzi na te pytania, wystarczy przeczytać tekst do końca i zapoznać się z naszym rankingiem. W tym artykule zebraliśmy najlepszych.

Ranking polskich bukmacherów. Kto najlepszy?
Ranking polskich bukmacherów. Kto najlepszy?

Bukmacherska magia Internetu

Współcześnie miłośnicy zakładów bukmacherskich przenieśli się do Internetu. Legalna i emocjonująca gra przez Internet jest jak najbardziej możliwa. W tym rankingu przedstawimy pięciu najlepszych polskich bukmacherów. Przy wyborze kierowaliśmy się opiniami graczy, a także bogactwem możliwości dostępnych na portalach bukmacherskich.

5. miejsce rankingu – Totolotek

Ostatnie miejsce w rankingu zajmuje powszechnie znany i lubiany legalny bukmacher Totolotek. W porównaniu do innych bukmacherów najmniej idzie on z duchem czasu. Wygląd strony internetowej www.Totolotek.pl nie powala, ale nie jest też najgorszy.

Kursy bukmacherskie Totolotka są stosunkowo niskie, w porównaniu do możliwości jakie dają inni bukmacherzy. Plusem są tutaj przede wszystkim zakłady live, duża liczba bonusów na aplikację mobilną a także aż 30% do wygranych zakładów. Choć jest on zdecydowanie najmniej popularny, wielbicieli Totolotka również nie brakuje.

Totolotek jest oczywiście legalnym polskim bukmacherem i tak, jak wszyscy bukmacherzy wymienieni w rankingu posiada Licencję Ministerstwa Finansów. Na plus Totolotka przemawia także duża ilość bonusów dla nowych graczy. Doładowanie konta jest proste, a wypłata środków również nie należy do najtrudniejszych.

Betclic kod promocyjny KOD550
Betclic kod promocyjny KOD550

4. miejsce dla legalnej marki Milenium!

Milenium idzie z duchem czasów nieco bardziej, niż Totolotek. Choć do niedawna strona internetowa Milenium nie prezentowała się najlepiej, teraz sytuacja wygląda o wiele bardziej korzystnie. Opinie na temat Milenium są bardzo podzielone, od bardzo negatywnych, po bardzo pozytywne.

To kolejna, całkowicie legalna polska firma, której siedziba znajduje się w Polsce. Strona internetowa jest dosyć przejrzysta, a zakłady są przyjmowane nie tylko w Internecie, ale również w codziennie otwartych punktach stacjonarnych.

Kolejnym atutem Milenium jest obecność czatu na żywo a także sprawna obsługa klienta. Dzięki czatom na żywo emocje towarzyszące grze mogą być o wiele większe, a gracze mogą otworzyć się na nowe spektrum wrażeń. Gracze często narzekali na zacinającą się aplikację mobilną, jednak już od jakiegoś czasu dostępna jest nowa wersja aplikacji.

Główną wadą Milenium jest brak transmisji z meczów obstawianych na żywo. Nie zachwyca również wybór dostępnych dyscyplin sportowych, a kursy są względnie niskie w porównaniu do reszty polskich bukmacherów.

Lvbet na podium. To jeden z najlepszych bukmacherów w Polsce!

Jaki bukmacher najlepszy w Polsce?
Jaki bukmacher najlepszy w Polsce?

Na uwagę zasługuje LvBet. Jest to dosyć popularny bukmacher w naszym kraju, choć jego obecność na rynku jest dosyć krótka. Podobnie jak u innych bukmacherów w LvBet znajdziemy wiele promocji oraz bonusów. Z łatwością można dostać się również do kodów promocyjnych, które należy aktywować przy rejestracji aby mieć dostęp do bonusów na starcie. LvBet oferuje jeden z najwyższych bonusów bukmacherskich na rynku, ponieważ można otrzymać nawet 1500 złotych.

Co ciekawe, LvBet posiada także w swojej ofercie możliwość otrzymywania punktów lojalnościowych. Jest to chwyt marketingowy mający na celu ściągnąć uwagę nowych graczy. LvBet daje możliwość obstawiania wielu różnych dyscyplin sportowych. Posiada szczególnie rozwiniętą ofertę jeżeli chodzi o sporty rozgrywające się na terenie Polski.

Aplikacja mobilna bukmachera jest całkiem przystępna i łatwa w obsłudze, nie odnotowano z nią również większych problemów. Zdecydowanym plusem tego bukmachera jest fakt, że z łatwością można oglądać transmisje z meczów na żywo.

STS na miejscu drugim. Kod promocyjny daje bonus bez depozytu!

STS ma bardzo szeroką ofertę dyscyplin sportowych, które można obstawiać. Strona internetowa tego bukmachera jest przejrzysta i łatwa w obsłudze. Dzięki odpowiedniej zakładce STS umożliwia także lepszy dostęp do polecanych wydarzeń. Dzięki temu nie trzema samodzielnie poszukiwać tych najbardziej popularnych wydarzeń.

Zakładów na piłkę nożną jest około setki, lecz tak naprawdę mocną stroną tego bukmachera są zakłady specjalne. Wśród nich znajduje się hit dnia oraz superoferta. To zakłady z podwyższonymi kursami, uznane za najlepsze w ofercie bukmachera na dany dzień. STS także posiada swoją aplikację oraz możliwość oglądania meczy na żywo.

Od niedawna bukmacher wprowadził do swojej oferty także gry karciane (STS Betgames), takie jak: wojna, bakarat i poker. W gry można grać w stu procentach legalnie ponieważ cała rozgrywka opiera się właśnie o zakłady. Sam temat jest ciekawy i zdecydowanie zasługuje na bliższe przyjrzenie się.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Aktualny kod promocyjny STS brzmi BETONLINE. Nowi gracze mogą dzięki niemu odebrać premię 29 PLN bez depozytu, a potem 1200 PLN przy pierwszej wpłacie i 20 PLN na Betgames jako zakład bez ryzyka. Z premii na start można skorzystać na www.STS.pl.

Fortuna jako najlepszy bukmacher w Polsce

Pośród graczy wciąż przoduje Fortuna. To bukmacher przodujący we wszystkich rankingach ze względu na wielość możliwości, przejrzystość, wysokość kursów a także łatwość oglądania transmisji na żywo.

Rejestracja w Fortunie na www.eFortuna.pl jest niezwykle prosta, jednoetapowa. Zaraz po wpisaniu podstawowych danych można swobodnie wejść do gry. Można podać też kod promocyjny BETONLINE.

Co więcej, mecze transmitowane na żywo można oglądać bez konieczności typowania zakładów. Szeroka gamma dyscyplin sportowych zapiera dech w piersiach, a żeby się o tym przekonać trzeba wejść do gry.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie MF nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie MF nr. PS4.6831.9.2016.EQK. Milenium zezwolenie MF nr. SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. eToto zezwolenie MF nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie MF nr. PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie MF nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. TotalBET zezwolenie MF nr. PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.