Przy zakładaniu konta u bukmachera STS każdy gracz może wpisać kod promocyjny. Jak obecnie on brzmi i na co dokładnie pozwala?

STS kod promocyjny. Co wpisać przy rejestracji?
STS kod promocyjny. Co wpisać przy rejestracji?

Jeżeli nie posiadasz konta w STS, a chciałbyś przez internet obstawiać u tego bukmachera, musisz dokonać rejestracji na stronie WWW bądź w aplikacji mobilnej.

Proces zakładania profilu gracza nie wiąże się z niczym innym, jak wypełnieniem krótkiego formularza rejestracyjnego, który jest w całości dostępny online. Co bardzo ważne, nie wymagana jest natychmiastowa weryfikacja danych!

Opcjonalnie przy rejestracji wpisać można aktualny kod promocyjny. Obecnie brzmi on „BETONLINE” i dzięki niemu można aktywować na start bonus powitalny.

Na nowo założone konto bukmacherskie w STS można otrzymać bonus do 1000 PLN za pierwszą wpłatę, a do tego aż 27 PLN bez depozytu w formie specjalnego freebetu.

Każdy, kto może obstawiać mecze na stronie STS otrzymuje także dostęp do darmowych meczów online dzięki usłudze STS TV oraz może brać udział w najróżniejszych promocjach organizowanych przez tego bukmachera.

Jeżeli masz już konto w STS, bonus bez depozytu Totolotek powinien ci się spodobać, gdyż wygląda bardzo podobnie, a dostępny jest bez żadnego kodu promocyjnego!

Warto pamiętać, że promocje powitalne są ograniczone czasowo. To, że dana oferta dostępna jest dzisiaj, wcale nie oznacza, iż będzie aktualna także jutro!

Interesuje cię Liga Mistrzów bez podatku? Na naszej stronie internetowej dowiesz się co zrobić, by grać na Champions League i wygrywać więcej!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.