Przy zakładaniu konta u bukmachera STS każdy gracz może wpisać kod promocyjny. Jak obecnie on brzmi i na co dokładnie pozwala?

STS kod promocyjny. Co wpisać przy rejestracji?
STS kod promocyjny. Co wpisać przy rejestracji?

STS zakładanie konta internetowego

Jeżeli nie posiadasz konta w STS, a chciałbyś przez internet obstawiać u tego bukmachera, twoim pierwszym krokiem jest dokonanie rejestracji na stronie WWW bądź w aplikacji mobilnej.

Proces zakładania profilu gracza nie wiąże się z niczym innym, jak wypełnieniem krótkiego formularza rejestracyjnego, który jest w całości dostępny online. Co bardzo ważne, nie wymagana jest natychmiastowa weryfikacja danych!

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Tak, dobrze przeczytaliście – każdy gracz może rozpocząć obstawianie jeszcze zanim przekaże bukmacherowi skan dokumentu tożsamości jak dowód osobisty.

Tak zwane konto tymczasowe STS jest dużym ułatwieniem dla osób, które nie chcą spędzać zbyt wiele czasu na nużących formalnościach. U wielu bukmacherów od rejestracji do grania mija ładnych parę minut, ale w tym przypadku jest inaczej!

Kod promocyjny w STS. Co wpisać przy rejestracji?

Opcjonalnie przy rejestracji wpisać można aktualny kod promocyjny. Obecnie brzmi on „BETONLINE” i dzięki niemu można aktywować na start bonus powitalny.

Niektórzy ignorują tę opcję, bo wydaje im się, że jest ona dość kłopotliwa. Nic bardziej mylnego. Wpisanie jednego słowa to przecież tylko chwila, a dzięki niemu można sporo zyskać.

Jeżeli gracz na stronie www.STS.pl wpisze kod promocyjny „BETONLINE” na nowo założone konto bukmacherskie w STS będzie mógł zgarnąć do 1200 PLN za pierwszą wpłatę, a do tego aż 29 PLN bez depozytu w formie specjalnego freebetu.

Jak wygląda rejestracja, jak wpisuje się kod i gdzie? ZOBACZ VIDEO:

Darmowe mecze na stronie STS.pl

Każdy, kto może obstawiać mecze na stronie STS otrzymuje także dostęp do darmowych meczów online dzięki usłudze STS TV oraz może brać udział w najróżniejszych promocjach organizowanych przez tego bukmachera.

Korzystanie z darmowych meczów jest naprawdę bezpłatne. Jeżeli tylko posiadamy konto na stronie www.STS.pl, każdy transmitowany mecz na tej stronie możemy śledzić bez jakichkolwiek opłat.

Bukmacher STS jest całkowicie legalny, dlatego też korzystanie z jego streamów także nie jest na bakier z prawem. Dobrze mieć tego świadomość, bo w dzisiejszych czasach sporo osób się o to obawia.

Jeżeli masz już konto w STS, bonus bez depozytu Totolotek oraz inne oferty specjalne mogą rzucić ci się w oko. Na naszej stronie cały czas informujemy o nowych bonusach, premiach bez depozytu i tak dalej.

sts bukmacher online
sts bukmacher online

Bonusy bukmacherskie 2020

Warto pamiętać, że promocje powitalne są ograniczone czasowo. To, że dana oferta dostępna jest dzisiaj, wcale nie oznacza, iż będzie aktualna także jutro!

Interesuje cię Liga Mistrzów bez podatku? Na naszej stronie internetowej dowiesz się co zrobić, by grać na Champions League i wygrywać więcej!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.