Legalny bukmacher Superbet Polska online oferuje graczom na start limitowany bonus powitalny, w którym to można otrzymać extra kasę nawet o wartości 584 PLN.

Bonus bez depozytu u leglanego bukmachera Superbet na start

Bonus bez depozytu u leglanego bukmachera Superbet na start

Na samym wstępie warto jest zaznaczyć, że w skład pakietu powitalnego u wspomnianego operatora wchodzą 34 PLN za rejestrację bez wpłaty, premię za depozyt do 50 PLN i tydzień obstawiania bez ryzyka.

Freebet na start bez depozytu

Pierwszą czynność, a zaraz konieczną, jaką trzeba spełnić jest rejestracja konta na stronie www.Superbet.pl. Ten proces zajmie dosłownie chwilę, bowiem wystarczy tam podać swoje podstawowe dane.

W zamian gracz otrzyma 34 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i to bez żadnej wpłaty.

Bonus za depozyt. Extra 50 PLN.

Warto jest mieć na uwadze, że użytkownik, który dokona swojej pierwszej wpłaty będzie mógł liczyć na extra kasę. Bowiem zostanie przyznana mu premia równowartości depozytu do 50 PLN.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Obstawienie bez ryzyka w Superbet:

Warto jest widzieć o specjalnym bonusie od bukmachera Superbet. Wszyscy nowi typerzy przez siedem dni mogą obstawiać u wspomnianego operatora bez ryzyka.

Po tym okresie zostanie podliczona suma wszystkich kuponów przegranych i przyznany bonus jej równowartości do 500 PLN.


Bukmacher Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.