Na wydarzenie Totolotek Puchar Polski, organizator promocji przygotował bonus w postaci 50% stawki kuponu. Promocja obowiązuje na 1/16 finału do 31 października 2019 roku.

Totolotek Puchar Polski - bonus 50% stawki kuponu
Totolotek Puchar Polski – bonus 50% stawki kuponu

Uczestnikami akcji promocyjnej mogą być wyłącznie członkowie portalu www.Totolotek.pl, którzy posiadają aktywne, potwierdzone konto bukmacherskie. Dopiero spełnienie tego warunku uprawnia do typowania zgodnie z zasadami bonusu.

Maksymalna wygrana w Totolotek Puchar Polski

Legalny bukmacher Totolotek przyznaje bonus w postaci 50% stawki kuponu. Maksymalna wygrana w konkursie wynosi 50 PLN i zostanie wypłacona dopiero wtedy, gdy stawka kuponu kwalifikującego się do akcji, wyniesie 100 PLN.

Jeżeli gracz obstawi zakład za 50 PLN (minimalna kwota kuponu), otrzyma 25 PLN premii, stanowiące 50% wniesionej sumy.

Szczegóły promocji ograniczają się do kilku prostych kroków:

  • obstawiania kuponów na zdarzenia live i przedmeczowe
  • typowanie wydarzeń z oferty 1/16 Pucharu Polski
  • grania zakładów pojedynczych, kombi, oraz multiway

Do kiedy obowiązuje promocja w Totolotek?

Dodatkowe środki za typowanie spotkań 1/16 Pucharu Polski, rozdawane są od 29 do 31 października 2019 roku. Oferta obowiązuje zarówno na stronie www.Totolotek.pl i jej wersji mobilnej, oraz w aplikacji na telefony i tablety.

Sts - kod promocyjny BETONLINE, bonus
Sts – kod promocyjny BETONLINE, bonus

Obstawiać w ramach opisywanej promocji można jedynie ze środków własnych. Typowanie przy pomocy środków bonusowych, nie zapewnia kwalifikacji do nagrody.

Jeżeli gracz skorzysta z mechanizmu cash-out, lub wybierze spotkania zawierające taką opcję, nie zawalczy o bonus. To samo tyczy się kuponów ze zdarzeniami powtarzającymi się, oraz anulowanymi.

Warunkiem wypłaty środków bonusowych w ramach promocji 1/16 finału Totolotek Puchar Polski, jest jednokrotne obrócenie nagrodą po kursie minimalnym 2.00 w ciągu 30 dni.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.